Nowa obudowa do kompa - Antec three hundred - pytanie

Zamierzam kupić nową obudowa do kompa, bo stara jest ogólnie brzydka i mi się nie podoba (jakiś codegen - na przodzie pisze vestit) :-o

Zamierzam kupić tą http://www.ceneo.pl/1700444

I mam takie pytania:

  1. Czy taka obudowa podejdzie pod mojego kompa (config

  2. Mam jakis zasilacz (pisze na nim impet 300w) można go do tego włożyć?

  3. Z przodu to sie jakos otwiera (nagrywarka jest jakos “zamaskowana” ? )

W grudniu bd wymienial kompa wiec czy moge zaczac od budy a potem w srodku :smiley:

  1. podejdzie, czemu miałaby nie podejść?

  2. włożyć można, tzn. wejdzie, ale ja bym go wymienił na coś bezpieczniejszego dla reszty kompa

  3. nic nie jest zamaskowane, nagrywarka będzie widoczna jak ją zamontujesz

Zasilacz bd wymieniał w grudniu z resztą kompa. A jakbym kupił nagrywarkę dvd pioneer 216d pod sata to jest możliwość zamontowania go? może jakaś przejściówka?

najtańsza przejściówka ata-sata to na allegro jakieś 15zł + przesyłka, więc nie warto, lepiej poczekać na nowego kompa

nagrywarka nie jest niczym zamaskowana :slight_smile: są tam trzy zaslepki i nie ma żadnej przejściówki z 5,25" na 3,5" więc nie zamontujesz nic na 3,5" chyba że wewnątrz obudowy, przedni panel wyposazony jest w filtr antykurzowy, w bocznej ściance jest wielki otwór do łapania kurzu i bez jakiegoś filtra może być nieciekawie :stuck_out_tongue: jak masz jeszcze jakieś pytanka do budy to wal :slight_smile: chętnie odpowiem + moge pokazać jakieś zdjęcia :>