Nowa obudowa

Whehehe, ale SR9V blacha ma grubosc 0,8mm, a w CM-ach wszystkich tych 3xx, ktore podawali 0,6mm. :stuck_out_tongue: Czyli SR9V powoduje mniejsze drgania. Zastanow sie porzadnie. :smiley: Ale nikogo do niczego nie zmuszam [-X !

Banan123 , to zależy do czego ma służyć. Ale ogólnej cyrkulacji niezbyt raczej pomaga…

JarekMk , nawet jak masz micro-atx, to lepiej wziąć większą obudowę - lepsze warunki związane z chłodzeniem i może się jeszcze przydać na przyszłość - przy większej rozbudowie bądź zmianie bebechów. A tak to standardowo CME3xx. :slight_smile:

michaelllo69 , przyjrzyj się na allegro jakie wyjścia mają takie obudowy. Raczej to niezbyt zależy od MoBo, ale nigdy niczego takiego nie podłączałem, więc może ktoś się wypowie, kto montuje takie rzeczy.

Za solidnie to ona nie wygląda, a jak z grubością blach?

w CM elite cala seria 3xx ma grubosc blach 0,6mm.

Fakt, gruba blacha to standard teraz. Nie wiem jaką mam grubość blach, ale jak wypalam płytki to słyszę jak cała obudowa drży i gdzieś wadzi o inna blache, to takie wkużające :?

W końcu nie ma się co dziwić, starzy kupowali kompa aby bebechy były super, a o obudowie nie pomyśleli :slight_smile:

Raczej CM polecam bo zwykle nie opłaca się do czegoś innego dopłacać, ale do 200zł najlepszą obudową wydaje się być

Antec Gamer Three Hundred Case

http://www.komputronik.pl/Obudowy/Antec … src,ceneo/

Wielka liczba otworów pod 12’stki wentylatory, zasilacz na dole, ażurowy przód, dobrze umieszczony front panel, pojemna, sztywna konstrukcja, dobre blachy, estetyczna. Coś jak CM T05, ale ma właśnie nowszy design przez co jeszcze zyskuje na wentylacji.