Nowa oferta heyah o 1 października


(Pizdziul) #1

Wie cos juz ktos na ten temat?


(boczi) #2

Nie wiadomo!

Na razie są tylko tajemnicze reklamy. ;]


(Krykadam) #3

Mamy złą wiadomość dla użytkowników Heyah. W najbliższym czasie nie będzie istotnych zmian w ofercie. Sieć raczej nie obniży już cen. Spodziewać się można za to promocji i ciekawych kampanii reklamowych. W kuluarach mówi się, że z czerwonej łapy korzysta ponad dwa miliony osób.

My już wiemy co stanie się 1 października. W tym dniu ujrzymy kolejną odsłonę kampanii usługi „Premia 10 procent w Heyah Klubie”. Przypomnijmy, że stacje telewizyjne emitują spot z Wojciechem Mannem. Reklama widoczna jest także w prasie, Internecie oraz na bilbordach z hasłami: „Wystąpi rewelacja”, „Powrót legendy”, czy „Sukces! Skandal! Wydarzenie!”. Wbrew plotkom nie oznacza to na razie istotnych zmian w cenniku.

Usługa „Premia 10 procent” polega na promocyjnym uzupełnieniu przez Heyah konta o kwotę stanowiącą 10 procent ostatniego doładowania. Aby skorzystać z tej możliwości trzeba się jednak zarejestrować do Heyah Klubu.

Za kreację odpowiada agencja G7, za planowanie mediów - Optimum Media OMD. Natomiast za kampanię internetową odpowiada agencja Engin.

źródło: CTime.pl