Nowa płaska taryfa w Idei

Jak na początek, uważam to za dobrą ofertę.

Czy dobra to sie zobaczy w praktyce. :smiley:

Tylko rozmowy moga stanieć :?

hehe ale czy ci co mją aktualnie mixa też będą mieli taniej? jak tak to się ucieszą :wink:

jak idea ma 2 miejsce na rynku to kto ma 1 - era?

nie bardzo rozumiem tą promocję… to np ja mam abonament 100zł a ktoś 20zł i płąi za rozmowy etc. tyle samo?

wlasnie co z tymi co maja mixa teraz (nazwa ajk tanie winsko z kwidzyna)

Z tego co udalo mi sie ustalic po rozmowie telefonicznej, uzytkownicy Mix-a beda mogli zmienic plan taryfowy jezeli posiadaja IdeeMix dluzej niz 12 miesiecy. :? Wiec pozostaje mi poczekac ze 3 miesiace i zmienic taryfe :slight_smile:

a wiesz od kiedy mozna ten plan zmienic ja mam juz 13 miechow i szlak mnie trafia

Mnie też szlak trafia z tym planem taryfowym…żeby jak najszabciej się dało zmienić tą taryfę i żeby jak najmniej to kosztowało :slight_smile: to będe zadowolony

hubert222 nie wprowadzaj nikogo w błąd !

Dzwonilem do BOK-u i mówili że ci którzy zawarli umowy z mixem przez rozpoczęciem nowej oferty (przez 8 listopada) muszą zapłacić 20zł…

Można to zrobić przez IDEA 24-ON-LINE, *22 lub pójść do salonu idei :stuck_out_tongue:

Kwota 20 PLN zostanie pobrana z konta mixa.

A czy jest naliczanie sekundowe w tej ofercie ?

http://nt.interia.pl/news?inf=559310

Hey…zmieniał ktoś już na tą ofertę kto jest w mixie?? I po jakim czasie Wam zmieniono ?? ile trzeba czekaćć ?

e tam może dla kogos kto ma na abonament to dobre ale jak dla mnie to nie bo mam POPA i powinni zrobić smsy za free! !!