Nowa płyta i procek konfiguracja

Witam WSZYSTKICH !!

Mam takie pytanko kupiłem nową płyte główną i procesor bo stara była juz za słaba na dzisiejsze czasy. Mam takie pytanie czy po zamocowaniu procesora i podłaczeniu wszystkich podzespołów musze ustawiać coś w biosie czy to jest automatycznie ustawiane. Mam płyte główna K8T8AS/K8T8A tak pisze na instrukcji nie wiem dokładnie która bo sie na tym nie znam ale jest ona z karta sieciową. Procesor AMD Sempron 3000+ 64BIT (754). A ze starego kompa mam dysk 80GIGA WDC , 2x512 DDR 400MHZ , Radeon 9550 AGP 128bit/128DDR , monitor LCD DELL 19’’ . Jak wszystko podłącze to musze coś w biosie ustawiać czy nic nie musze robis i bios sie automatycznie ustawi na optymalne ustawienia.

Bardzo prosze o pomoc bo nie wiem jak to zrobic a chciałbym już pośmigać na nowym kompie.

POZDRAWIAM I CZEKAM NA WSKAZÓWKI

powinno wszystko samemu sie ustawić, ale będziesz musiał zrobić reinstalację windowsa

Dysk już mam pusty usunełem wszystkie partycje. To moge śmiało podłaczać i odpalać sprzęcik.

:yes:

ewentualnie możesz troszkę pobawić się z podkręcaniem te procki są bardzo podatne na ową czynność :slight_smile:

W razie czego zrób fabryczne ustawienia w Biosie(default) I możesz śmialo instalowac system :slight_smile:

Słyszałem o tym że można podkręcić ale ja nigdy tego nie robiłem i troche sie boje że coś zjaram. Chyba że jakaś porada jak to zrobić.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=177 oczywiście , proszę bardzo

dokładnie zapoznaj się z artykułem poczym zajrzyj do instrukcji płyty głównej