Nowa promocja NEO

po co rezygnować ?\

Podpisujesz następną umowę, na tą ofertę, i do miesiąca czasu masz już nowe ceny na rachynku telefonicznym :wink:

Nie musisz wypowiadać umowy

no dobra jesli mówicie że tak mozna zrobić zadzwonie spytam się ale nie musze zmieniać szybkosci. Założe nową umowe i będe w promocji opłaci mi się niskie ceny a tak prawie 100zł płace za miesiąc.

Można w bardzo prosty sposób zmienić umowę. Robi się cesję telefonu (np.-mąż na żonę lub odwrotnie) no i podpisuje się nową umowę. Oczywiście wszystko to legalnie, rozmawiałem z przedstawicielem Tp.

Ta promocja to czyste samobójstwo, co z trego że po pół roku bulisz 28zł lecz po tym okresie będziesz pałacił 2x tyle i to przez 2 lata

Podpisanie umowy na 3 lata to rzeczywiście samobójstwo.

Ale na 2 lata jak się zerknąć w przyszłość już nie.

Internet w Polsce drastycznie w tym okresie nie potanieje, prędkości drastycznie nie zwrosną a jak na polski standard nie jest to duża kwota (33 zł. : 1szy rok, 66zł. :2gi rok)

Analizując rozwój internetu w Polsce podpisanie umowy na dwa lata wcale nie jest znowu takie głupie :slight_smile:

Mi umowa na neo kończy się w październiku i będę się powarznie zastanawiał nad neo 512 kb/s na czas określony: 24 miesiące.

nie pół roku, lecz cały rok masz po 28 zł :smiley: ja podpisałem umowę na 3 lata i jestem zadowolony, kupuje modemo router do neo dzięki poradzie aju i kartę sieciowa wifi, i będę miał neta bez problemu przez najbliższe 3 lata :stuck_out_tongue:

A radiówki nie oopłaca się brać , miałem ją brać, bo umowa na neo mi się kończyła, ale po rozmowach ze znajomymi i po podliczeniu osztów za neo 512 na 3 lata się bardziej opłaca

To ma być odrazu powód aby napisac mu aby “kablowal”?

Myślałem że odeszło to z PRL-em…

A swoją drogą to jego problem…złapią jego lub kolegę a nie ciebie. :lol:

O ile wogóle złapią bo nikt tego nie sprawdza.

Czy ja napisałem aby od razu leciał w podskokach?

Napisałem tylko że jak go nie lubi to może co nie co pisnąć ;]

hehe w osttanich czasach polacy i tak uwielbiają kablować na sąsiadów, jak jeden zobaczy u drugiego że kombinuje i mu dobrze idzie, to go drugi zgłosi :d taka jest mętalność narodu niestety :lol:

Gadałem z mama na stronie neo wyświetla się żę umowa już mam na czasa nieograniczony ale na rachunku pokazuje że jesze rok wiec chyba nici z tego.

Mati17, a czytałeś mój post? Napisałem w nim jak bez żadnego problemu można w każdej chwili zmienić umowę na neo 512. Zapytaj się przedstawiciela Tp.