Nowa zasiłka niezbyt drogo

(system) #1

No więc wczoraj jak byłem w sql muzykę załączać na disco to mi się zasilacz spalił a dzięki komu to nie będę mówił :stuck_out_tongue: (nie chodzi o mnie :D) i jaki zasilacz mi polecacie do mojego kompa (w podpisie cały CFG).. Żeby nie był zbyt drogi powiedzmy do 130-150 zł no chyba że jakiś lepszy to jestem w stanie dołożyć coś kasy.. :]

Nie jestem pewien czy to tylko zasiłka się spaliła bo przed nieszczęsnym "Buum" jak podłączyłem myszkę i klawiaturę to mycha i klawa nie działały... Hmm wejścia z płyty głównej zdechły :confused: :shock: i jak kolo wyjął myszke na ostro bez wyłączenie PC to tylko było takie "Je*" i śmierdziało :smiley: Dysk działą bo sprawdzałem a co do reszty to nie jestem pewien bo nie mam jak zobaczyć..

dajecie mi jakieś propozycje co to tego zasilacza.. Myślałem nad FORTONEM jakimś.. ale tym się nie sugerujcie :]

Pozdro 8)

(Zbych ) #2

narazie to sobie pożycz jakiś zasilacz , będziesz miał wielkie szczęście jak tylko zasilacz sie spalił , jak narazie to nie znam nikogo komu spalił sie zasilacz aby reszta sprzetu działała , zazwyczaj to udało się uratować z takiej awari tylko jeden podzespół czasem to były Cd/DVD , karta graficzna , czasem i dysk czy pamięć , w twoim przypadku działa dysk więc statystyczny limit wyczerpany, przygotuj się na kosztowniejszą "modernizacje" kompa.

(Dzony) #3

A ja znam, mojemu kumplowi spalil sie zazilacz i tylko zazilacz reszta podzespolow dziala Oo

(Arcin11) #4

Jest wiele takich przypadków że zjarał sie tylko zasilacz.Najepier sprawdz na jakiejs testowej zasilce pozyczonej itp. a pozniej Chaiftec 350W polecam lub Fortron 350W.

(Members92) #5

Fortron 350 w THA-P lub Fortron 400 w tez bedzie super (sam takiego mam i polecam :D)

(Pyra20) #6

po 1 mowilem Ci jzu sprawdz reszte kompa

po 2 jezeli tylko zasilacz to wystarczy Ci forton za 60 zl

po 3 jak nie bedziesz mial od kogo pozyczyc to poswiece swoj na chwile

po 4 jak masz zamiar cos dokupywac to juz kup sobie tego chiftecka jak sie tak na niego napasiles ;x