Nowe dziwne pliki w C:\Windows - czy można usunąć


(Masaj) #1

Witam,

Od paru dni pojawiły się nieznane pliki i nowy folder C:\WINDOWS\BricoPacks\SysFiles z taka zawartością : http://img404.imageshack.us/img404/3540/beztytuujt.jpg

Jest to efekt używania WBlinds 7 przez drugiego użytkownika ( żadnych widocznych zmian- wersja trial-program usunięty) , pozostały jednak nowe pliki i pytanie czy można je usunąć ?

Poza tym w C:\WINDOWS\system32 jest coś takiego- nie było tego wcześniej- co to za pliki, do czego służą i co tego używa, wreszcie czy można to usunąć:

Jak przywrócić oryginalny numer SID - na razie wszystko działa bez problemów, nie ma żadnych "efektów" . Robiłem przywracanie systemu- dwa dni przed- cofneło i przywróciło na stan wcześniejszy.


(Ghoost11) #2

To są kopie zapasowe Brico Packa jakiegoś, więc po odinstalowaniu powinno ich nie być. Co do drugich to są to profile kolorów monitora (sądząc po ikonce).


(Masaj) #3

Ok. Jesli to kopia zapasowa to rozumiem ,ze moge bezpiecznie i spokojnie usunac?

Co zrobic z plikami w linkach na dole pierwszego posta , co to za pliki, do czego one sa i co je używa ?


(djkamil09061991) #4

nie lepiej użyć programów do czyszczenia??? chyba np. CleanGP posiada opcję usuwania starych plików


(scripter1) #5

Lepiej zostaw wszystkie te pliki tam gdzie są, te kopie zapasowe BricoPack będzie przewracał na ich miejsce przy odinstalowywaniu i jak ich nie będzie to może się zacząć kaszanić system.

A co do tych plików ze screenów na dole twojego postu to też lepiej zostaw je w spokoju bo to chyba systemowe pliki tylko pod nowymi ikonami.

Tak wogule to lepiej nie ruszaj zawartości C:\Windows chyba że wiesz co robisz bo to jest główny katalog windowsa.


(Masaj) #6

Chole.. sam juz nie wiem, nadmiar tego we właściwościach pliku z ostatniego linku cnb25ff można znaleźć to http://img405.imageshack.us/img405/4548/beztytuukam.jpg .

Co polecacie , co robić?


(scripter1) #7

To są profile kolorów dla drukarek i innych urządzeń.

Niby nie powinno nic się stać poważnego jak usuniesz ale lepiej zostawić to w spokoju - takie pliki są małe i nie przeszkadzają w niczym.