Nowe forum IPBoard - pomysły, propozycje i życzenia

Wraz z nową wersją forum zapraszamy was do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat nowej wersji forum. Nie zgłaszamy tutaj błędów, a raczej propozycje nowych funkcji, jakie moglibyśmy zaimplementować w nowym silniku forum.

To ja, ja, ja pierwszy! :slight_smile: Czcionka na pasku sortowania jest zdecydowanie za mała.

Według mnie dobrym pomysłem byłoby dodanie bloga do nawigacji tej na górze (czarny pasek).

Ta pustka to zamierzona?

post-36754-0-30303700-1385679059_thumb.j

O, nie muszę się osobno logować, chyba dawno mnie tu nie było…

Ale śmiga szybko, takie mam wrażenie.

 

Popieram pomysł Banana o linku do blogów, będzie bardziej spójnie z główną stroną. Może w opcjach dodać jakie skróty mają być wyświetlone na pasku? …a może za dużo wymagam…

Oznaczenia czy też rangi użytkowników mogłyby być po polsku.

Dodać nowy styl nieco ciemniejszy bo ten , jest fajny , ale meczy oczy , po pewnym czasie tak jak na głównej.

Może to nudne, ale Tapatalk zdecydowanie :slight_smile:

Co to jest ten czerwony kwadracik koło napisu “Shoutbox” w menu ? Nie wiem o co biega, ale napisałem 2 wiadomości i w tym kwadraciku też jest 2 napisane. (Czyżby liczyło napisane prze ze mnie wiadomości na SB ?)

Już żaden kwadrat się nie pokazuje :smiley:

Jest może w planach wstawienie sb na główną, bo szczeże, przyzwyczaiłem się do swojego rozwiązania z wysówaniem go od lewej. Ewentualnie, czy dałoby się sb zrobić tak jak np. linki powiadomień, “komunikatora” (swoją drogą dziwna nazwa dla pw ;)), gdzie po kliknięciu w jedno z nich, jest to rozwijane/wyświetlane na głównej (przechodzenie na nową stronę nie jest “fajne”).

Czy jednak Administracja nie może dać Shota na głównej stronie ? Tak to trzeba się przełączać po zakładkach, a tak wystarczyło zjechać na dół forum. Może to detal, ale się przyzwyczaiłem. W sumie to czemu został tak ustawiony ? :smiley:

No właśnie nie wiem o co z tym chodzi, bo jak szedłem wieczorem spać, to SB na głównej był. tomicki w nocy zjadły?

Adresy URL tematów się zmieniły?

Przycisk - “Zobacz swoje posty” przydałby się :slight_smile:

A i co do Shouta - czy można zwiększyć ilość wyświetlanych wpisów z 20 np na 40-50 ? Bo jak widzę żeby prześledzić kto co wcześniej wpisał, muszę wchodzić na Shoutowe archiwum, wybierać datę i przeglądać strony … :slight_smile: Rozpatrzcie to proszę, bo moim skromnym zdaniem będzie się lepiej czytało.

 

 

PS: Czy mi się zdaje czy nad Avatarami u użytkowników pojawiły się rangi ?

jest, musisz kliknąć swój nick u góry forum i opcja “Moja zawartość”

Czy mi się zdaje czy zniknęła opcja że użytkownik jest On-line ?

masz podgląd po najechaniu na czyjś nick, i pokazuje ostatnio dostępny np 10:41

 

Bez sensu. Muszę za każdym razem najeżdżać by sprawdzić czy ktoś jest dostępny … wg mnie niepotrzebna robota. Nie można już wstawić np w górnym lewym rogu przy Avatarze np zielonej kropeczki ?

 

Pytanko do Adminów Portalu -  jaki ma być cel - najeżdżając właśnie na Avka osoby - pokazywania co aktualnie przegląda. To nie jest naruszanie już za bardzo prywatności ?? Może się czepiam szczegółów ale chciałbym wiedzieć co twórcy mięli tutaj na myśli :slight_smile: