Nowe forum - nowe pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum

(MacGregor) #221

Portal i forum dwa całkiem osobne CMS więc wątpię żeby ktoś połączył ich funkcje. Szczególnie że forum nie jest autorskim projektem

(LordRuthwen) #222

Tabelę przejściową pewnie by się dało wkomponować jakoś.

(Odyniec_Stary) #223

Ale po co? Sam napisałeś, że nie korzystasz z forum. Na wszystkich tego typu portalach, strony główne i forum są osobnymi bytami. 

(LordRuthwen) #224

No widzisz, a tu są, ale nie są, bo sesja jest jedna, więc w ramach tejże sesji wypadałoby i ujednolicić powiadomienia.

(MacGregor) #225

Jak może być jedna sesja skoro będąc zalogowanym 24/h na forum ani razu z automatu nie zalogowało mnie na portal?

(Vanshei) #226

a zaloguj sie przez stronę główną portalu, zostaniesz z automatu na forum zalogowany :slight_smile:

(LordRuthwen) #227

Otóż to.

(bart86) #228

Nowy wygląd jest blady słabo odznaczają się linie i wszystko się zlewa z tłem

Nie działa mi edytowanie postu, który napisałem. Chciałem dodać że motyw jest skrojony na telefon tylko na monitorze się powiększa, mam monitor panoramiczny i mam sporo pustego miejsca po bokach, ktoś to projektował na monitorze 3:4 z przed 6-10 lat? To już nie te czasy.

Monitorze 4:3 ale 3:4 by lepiej pasował.

(rgabrysiak) #229

Nie wiem na ile ta opcja jest możliwa do realizacji ale z miłą chęcią zobaczyłbym opcję zmiany bieli na klasyczną zieleń, może jakaś dodatkowa skórka etc.

(Vanshei) #230

najlepiej jakby był wybór jasny/ciemny motyw :slight_smile: ta biel wali po oczach niemiłosiernie ;p

(foreste) #231

Ta osłona forum jest tragiczna nawet od poprzedniego ,idzie w ślady windows 10 gdzie interfejs jest nie czytelny i odgroma bugów, współczuje oczom ludzi co mają lcd z led , biel ta wypala oczy :P.

(Bogdan_G) #232

@foreste - można sobie tak ustawić w Firefoxie :smiley:

http://prntscr.com/8mijjw

(Longhorn2009) #233

W ustawieniach profilu jest 2x Płeć. Brakuje mi możliwości ustawiania sygnaturki. Przydałoby się dodatkowe oznakowanie autora wątku, np. tak jak na benchmarku.

(Dimatheus) #234

Hej,

Jeśli chodzi o sygaturkę, to wystarczy wejść w swój profil i przy zdjęciu pojawia się przycisk, umożliwiający zmianę awatara: http://naforum.zapodaj.net/6674d6df9ddc.jpg.html

Jeśli chodzi o płeć, to wrzucę tę informację do tematu o błędach na nowej wersji forum.

Pozdrawiam,

(Longhorn2009) #235

Sygnaturka w sensie podpis pod naszymi wypowiedziami, zdaje sie nikt jej nie ma a szkoda.

(Dimatheus) #236

Hej,

Faktycznie, podpis zniknął. W sumie z jednej strony może i lepiej - będzie mniej miejsca na spam, z którym trzeba walczyć. :smiley: W profilu co prawda jest pole oznaczone jako Profile Fields , ale niestety jego wypełnienie sprawia, że pojawia się w profilu dodatkowa zakładka O mnie.

Pozdrawiam,

(Radek68) #237

Skoro to jest wątek o pomysłach do implementacji (rozumiem, że w nowym forum również), to zgłaszam, że w polu odpowiadania w wątku (pisania postu) chcemy edytora kodu, a nie tylko WYSIWYG.

(fiesta) #238

Dopasować domyślny avatar użytkownika do okrągłego pola. Bo  wygląda to tragicznie … 

(XOR) #239

A co tu się porobiło z tym forum? Nie było mnie kilka tygodni i jestem w szoku! Skąd i po co taka zmiana? Dlaczego mój avatar nie jest widoczny w całości tylko przycięty przez jakieś kółeczko? Była w ogóle jakaś ankieta wśród użytkowników czy chcą tak radykalnych zmian?

(Remix) #240

Ja nie wiem, jak można tak popsuć dobrze działające forum. Po raz kolejny robiłem podejście i próbowałem się przekonać, ale to po prostu nie działa i nie chce mi się tu przychodzi, dopóki nic się nie zmieni. Beznadziejne.