Nowe forum IPBoard - pomysły, propozycje i życzenia

Portal i forum dwa całkiem osobne CMS więc wątpię żeby ktoś połączył ich funkcje. Szczególnie że forum nie jest autorskim projektem

Tabelę przejściową pewnie by się dało wkomponować jakoś.

Ale po co? Sam napisałeś, że nie korzystasz z forum. Na wszystkich tego typu portalach, strony główne i forum są osobnymi bytami. 

No widzisz, a tu są, ale nie są, bo sesja jest jedna, więc w ramach tejże sesji wypadałoby i ujednolicić powiadomienia.

Jak może być jedna sesja skoro będąc zalogowanym 24/h na forum ani razu z automatu nie zalogowało mnie na portal?

a zaloguj sie przez stronę główną portalu, zostaniesz z automatu na forum zalogowany :slight_smile:

Otóż to.

Nowy wygląd jest blady słabo odznaczają się linie i wszystko się zlewa z tłem

Nie działa mi edytowanie postu, który napisałem. Chciałem dodać że motyw jest skrojony na telefon tylko na monitorze się powiększa, mam monitor panoramiczny i mam sporo pustego miejsca po bokach, ktoś to projektował na monitorze 3:4 z przed 6-10 lat? To już nie te czasy.

Monitorze 4:3 ale 3:4 by lepiej pasował.

Nie wiem na ile ta opcja jest możliwa do realizacji ale z miłą chęcią zobaczyłbym opcję zmiany bieli na klasyczną zieleń, może jakaś dodatkowa skórka etc.

najlepiej jakby był wybór jasny/ciemny motyw :slight_smile: ta biel wali po oczach niemiłosiernie ;p

Ta osłona forum jest tragiczna nawet od poprzedniego ,idzie w ślady windows 10 gdzie interfejs jest nie czytelny i odgroma bugów, współczuje oczom ludzi co mają lcd z led , biel ta wypala oczy :P.

@foreste - można sobie tak ustawić w Firefoxie :smiley:

http://prntscr.com/8mijjw

W ustawieniach profilu jest 2x Płeć. Brakuje mi możliwości ustawiania sygnaturki. Przydałoby się dodatkowe oznakowanie autora wątku, np. tak jak na benchmarku.

Hej,

Jeśli chodzi o sygaturkę, to wystarczy wejść w swój profil i przy zdjęciu pojawia się przycisk, umożliwiający zmianę awatara: http://naforum.zapodaj.net/6674d6df9ddc.jpg.html

Jeśli chodzi o płeć, to wrzucę tę informację do tematu o błędach na nowej wersji forum.

Pozdrawiam,

Sygnaturka w sensie podpis pod naszymi wypowiedziami, zdaje sie nikt jej nie ma a szkoda.

Hej,

Faktycznie, podpis zniknął. W sumie z jednej strony może i lepiej - będzie mniej miejsca na spam, z którym trzeba walczyć. :smiley: W profilu co prawda jest pole oznaczone jako Profile Fields , ale niestety jego wypełnienie sprawia, że pojawia się w profilu dodatkowa zakładka O mnie.

Pozdrawiam,

Skoro to jest wątek o pomysłach do implementacji (rozumiem, że w nowym forum również), to zgłaszam, że w polu odpowiadania w wątku (pisania postu) chcemy edytora kodu, a nie tylko WYSIWYG.

Dopasować domyślny avatar użytkownika do okrągłego pola. Bo wygląda to tragicznie…

A co tu się porobiło z tym forum? Nie było mnie kilka tygodni i jestem w szoku! Skąd i po co taka zmiana? Dlaczego mój avatar nie jest widoczny w całości tylko przycięty przez jakieś kółeczko? Była w ogóle jakaś ankieta wśród użytkowników czy chcą tak radykalnych zmian?

Ja nie wiem, jak można tak popsuć dobrze działające forum. Po raz kolejny robiłem podejście i próbowałem się przekonać, ale to po prostu nie działa i nie chce mi się tu przychodzi, dopóki nic się nie zmieni. Beznadziejne.