Nowe forum - nowe pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum

(Drobok) #281

Kto i gdzie pisał że planowany jest update ? Jakoś sobie nie przypominam :stuck_out_tongue:

(Semtex) #282

Ja pisałem, że planowany jest update, tylko nie pisałem “kiedy”, niestety, wiąże się z nim sporo problemów, jak Lisek będzie gotowy, to go przeprowadzi.

(Kpc21) #283

Ale co użytkownikowi do tego? To rzadkie sytuacje, które jeśli się zdarzą, to są rozwiązywane przez moderatorów.

Jeśli problem jest rzeczywiście taki sam, ktoś chce się o coś dopytać - to nie wydaje mi się, by takie dopisanie się w starym wątku było złamaniem regulaminu. Lepiej zrobić to tak niż zakładać nowy wątek. Może też być tak, że podane w wątku rozwiązanie problemu zadziałało akurat w tym konkretnym przypadku - ale nie jest ono prawidłowe i komuś innemu może zaszkodzić. Jak wtedy ostrzec innych kiedy wątek jest zamknięty?

(Kowalczyk06) #284

Witam, chyba dobrze trafiłem. Ja w ogóle nie mogę dodać załączników. W czym może być problem? Załączam screen.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/68bf438b12f09889

(Longhorn2009) #285

Trzeba kliknąć wstaw inne multimedia.

(Kowalczyk06) #286

Tam mam tylko dwie opcje: Wstaw istniejący załącznik i Wstaw grafikę z adresu URL. Nie ma opcji do dodania załącznika z dysku.

(Longhorn2009) #287

Widocznie administracja wywaliła tą opcje bo tylko były problemy jak ktoś nieprawidłowo dodał. Teraz normalnie możesz wrzucić np. na hosting zdjęć czy do galerii forum i wstawiasz tylko linkiem.

(Kowalczyk06) #288

Ok, dzięki za informacje.

(Semtex) #289

Screen zrobiony przed chwilą z konta normalnego Usera (on go zrobił i podał mi zrzut)

Opcja działa normalnie, proszę wyczyścić cache i ciastka

(Kowalczyk06) #290

Nadal nic. Wyczyściłem i problem pozostaje. Istnieje jakieś dzienne ograniczenie co do dodawania załączników?

(Semtex) #291

Nie ma ograniczeń, choć z powodu “IPB 4” czasem ten bug występuje, chyba już kiedyś to przerabialiśmy w tym wątku, testowo sprawdź inną przeglądarkę/zaktualizuj Flash Player.

(Kowalczyk06) #292

Nadal nic. No cóż, skoro wątek był poruszany, to poszperam i może coś znajdę. Dzięki

(dragonn) #293

Nowa wersja Oo, to niech mi teraz ktoś powie gdzie się wchodzi w “moje posty” -.-?

(Odyniec_Stary) #294

Nowy wygląd forum jeszcze bardziej wali bielą po oczach niż poprzedni. 

(dragonn) #295

Na ten temat to już nie będę się w ogóle wypowiadał ;p, gdzie jest moje posty?!

(bart86) #296

funkcjonalność forum spadła do zera aż nie da się używać, nie już nowe posty, nieprzeczytane posty, nowe posty od ostatniej wizyty nie ma nic tylko przeglądanie każdego działu osobno i powiadomienia, to jakaś kpina, ktoś za to powinien beknąć, ciach

(Dimatheus) #297

Hej,

Podejrzewam, że wkrótce pojawi się możliwość przeglądania nowych postów i sprawdzania swojej zawartości. Pewnie trzeba to ręcznie dodać do nowego silnika forum.

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Amaterasu) #298

Można lubić swoje posty! :smiley:

Czas nabić reputację (he he, taki żarcik)!

(Bogdan_G) #299

Czasem przycisk wstecz nie daje mi wyjść z tematu.  No i czcionkę systemową musiałem powiększyć, żeby Tu pisać. Polskie znaki w verdanie  się wyróżniają, a ja nigdzie tej systemowej nie mam ustawionej. Albo Firefox taki głupi.

Poza tym, jak na początek, to śmiga forum. Najlepsze dla mnie jest to wyszarzenie przeczytanych tematów i działów. Trafione.

(dragonn) #300

Nie chcę nic krakać ani narzekać, ale patrząc odstęp czasowy pomiędzy tą a kolejną aktualizacją to trochę sobie poczekamy :/. Dlaczego redakcja nie konsultuje żadnych zmian z użytkownikami przed ich wprowadzeniem?