Nowe forum IPBoard - pomysły, propozycje i życzenia

Kto i gdzie pisał że planowany jest update ? Jakoś sobie nie przypominam :stuck_out_tongue:

Ja pisałem, że planowany jest update, tylko nie pisałem „kiedy”, niestety, wiąże się z nim sporo problemów, jak @Lisek będzie gotowy, to go przeprowadzi.

Ale co użytkownikowi do tego? To rzadkie sytuacje, które jeśli się zdarzą, to są rozwiązywane przez moderatorów.

Jeśli problem jest rzeczywiście taki sam, ktoś chce się o coś dopytać - to nie wydaje mi się, by takie dopisanie się w starym wątku było złamaniem regulaminu. Lepiej zrobić to tak niż zakładać nowy wątek. Może też być tak, że podane w wątku rozwiązanie problemu zadziałało akurat w tym konkretnym przypadku - ale nie jest ono prawidłowe i komuś innemu może zaszkodzić. Jak wtedy ostrzec innych kiedy wątek jest zamknięty?

Witam, chyba dobrze trafiłem. Ja w ogóle nie mogę dodać załączników. W czym może być problem? Załączam screen.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/68bf438b12f09889

Trzeba kliknąć wstaw inne multimedia.

Tam mam tylko dwie opcje: Wstaw istniejący załącznik i Wstaw grafikę z adresu URL. Nie ma opcji do dodania załącznika z dysku.

Widocznie administracja wywaliła tą opcje bo tylko były problemy jak ktoś nieprawidłowo dodał. Teraz normalnie możesz wrzucić np. na hosting zdjęć czy do galerii forum i wstawiasz tylko linkiem.

Ok, dzięki za informacje.

Screen zrobiony przed chwilą z konta normalnego Usera (on go zrobił i podał mi zrzut)

Opcja działa normalnie, proszę wyczyścić cache i ciastka

Nadal nic. Wyczyściłem i problem pozostaje. Istnieje jakieś dzienne ograniczenie co do dodawania załączników?

Nie ma ograniczeń, choć z powodu “IPB 4” czasem ten bug występuje, chyba już kiedyś to przerabialiśmy w tym wątku, testowo sprawdź inną przeglądarkę/zaktualizuj Flash Player.

Nadal nic. No cóż, skoro wątek był poruszany, to poszperam i może coś znajdę. Dzięki

Nowa wersja Oo, to niech mi teraz ktoś powie gdzie się wchodzi w “moje posty” -.-?

Nowy wygląd forum jeszcze bardziej wali bielą po oczach niż poprzedni. 

Na ten temat to już nie będę się w ogóle wypowiadał ;p, gdzie jest moje posty?!

funkcjonalność forum spadła do zera aż nie da się używać, nie już nowe posty, nieprzeczytane posty, nowe posty od ostatniej wizyty nie ma nic tylko przeglądanie każdego działu osobno i powiadomienia, to jakaś kpina, ktoś za to powinien beknąć, ciach

Hej,

Podejrzewam, że wkrótce pojawi się możliwość przeglądania nowych postów i sprawdzania swojej zawartości. Pewnie trzeba to ręcznie dodać do nowego silnika forum.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Można lubić swoje posty! :smiley:

Czas nabić reputację (he he, taki żarcik)!

Czasem przycisk wstecz nie daje mi wyjść z tematu.  No i czcionkę systemową musiałem powiększyć, żeby Tu pisać. Polskie znaki w verdanie  się wyróżniają, a ja nigdzie tej systemowej nie mam ustawionej. Albo Firefox taki głupi.

Poza tym, jak na początek, to śmiga forum. Najlepsze dla mnie jest to wyszarzenie przeczytanych tematów i działów. Trafione.

Nie chcę nic krakać ani narzekać, ale patrząc odstęp czasowy pomiędzy tą a kolejną aktualizacją to trochę sobie poczekamy :/. Dlaczego redakcja nie konsultuje żadnych zmian z użytkownikami przed ich wprowadzeniem?