Nowe forum IPBoard - pomysły, propozycje i życzenia

  • Zacznijmy od tego że sb powinien być na głównej pod postami, nie parsuje linków ani bbcode.
  • Lubię to powinno zniknąć tak szybko jak się pojawiło.
  • Wersja mobilna powinna mieć tą samą kolorystykę co komputerowa
  • Statusy są niepotrzebną opcją

i jeszcze ten bajzel z ikonami na dole tematu, po co tego tyle :slight_smile:

screen w załączniku.

post-25162-0-10758400-1385719015_thumb.j

Jakoś mniej treści mieści się w oknie teraz i jest więcej przewijania.

przydałaby się favikonka na pasku :wink:

 

co do ikonek na dole to z tego co wiem to digg już nie działa od jakiegoś czasu w takiej formie w jakiej powstał :wink: a reszta jest bezużyteczna

Proponuję dodać opcję “Najlepsza Odpowiedź” dla autora danego wątku zamiast “Lubię to”, ta opcja “Naj Odp” jest, jak dobrze pamiętam, dostępna w formie moda dla IPB (jak nie out of box), z automatu może tagować wątki jako “Rozwiązane”. IMO, znacznie bardziej przydatne to jest niż “Like”  :stuck_out_tongue:

to byłby fajny patent i przydatny :slight_smile:

Została standardowa favicona IP.Board

 

Będzie support do TapTalka ???

Weźcie pod uwagę że najlepsza odpowiedź to dalej to samo co to lubie to, jak ktoś nie wie ocb to proponuję zajrzeć na zapytaj albo cokolwiek innego co ma to ustrojstwo

drobok

To nie do końca tak jak mówisz, tylko OP może kliknąć “Najlepsza Odpowiedź” i jak wspominałem, z automatu przy tytule pojawia się tag [rozwiązany]. W Google łatwiej znaleźć rozwiązanie :wink:

Proponuję zwiększyć liczbę “ostatnich tematów” w boksie po prawej do 20, lub umożliwić konfigurowanie tego boksa :slight_smile:

Problematyczne jest oddawanie wyboru odpowiedzi w ręce autora (był kiedyś taki temat na forum).

A co do personalizacji box’a po prawej byłoby miło :slight_smile:

Hej,

 

Przydały by się zakładki dla tematów - dzięki temu łatwiej jest śledzić moderowane wątki; przedzieranie się przez Moją zawartość jest niestety mało efektywne.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak na szybko, posprzątane zostały nieco ikony udostępniania, ale one zostają :wink: Tak, jak najbardziej będzie obsługa TapTalku.

Uwagi dotyczące layoutu  - tak, wszystko jest z jakąś intencją :wink:

Mam pytanie - będzie przywrócona lista ostatnich tematów z forum na stronie głównej DB? (jeśli była udzielona odp na to to sorki że nie zauważyłem :slight_smile: )

 

Super, w końcu się doczekałem :slight_smile:

Tak, część funkcji w portalu musieliśmy na czas migracji wyłączyć. Nowy silnik forum i jego nowe  mechanizmy nie były zgodne :slight_smile: Powoli wszystko będzie wracać do normy.

Ciekawie nie powiem :slight_smile:

Tylko wyświetla mi maila zamiast nicku, przy pierwszym wejściu na forum nie ustawiłem przypadkiem.

Prosiłbym o nick Nala_Alan

@tomick

 

Dodanie na belce nawigacyjnej linku do regulaminu.

Ustawienie w postach uwidocznienia edytowania, obecnie User musi zaznaczyć pole “Wyświetl linię ‘Edytowane przez’” :slight_smile:

Link jest również na dole strony, obok polityki prywatności.

Wiem, że tam jest ale powinien być uwidoczniony, tak aby nie było gadania “że go nie widziałem” :stuck_out_tongue: