Nowe Gadu-Gadu 7.5!

Witam, nie wiem czy wiecie, ale właśnie zostało opublikowane nowe gadu 7.5! :mrgreen:

W związku z tym pobierajcie i dzielcie się swoimi wrażeniami! Co Wam się podoba, a co nie w nowej wersji :smiley:

Nie podoba mi się, że to gg ;]

Jednak zawsze GG będzie w tyle za AQQ i Konnektem…

Heh i co tam niby nowego? Ja z komunikatorów już wcale nie korzystam, strata czasu. Tylko radia są nowe z tego co wyczytałem. To nic ciekawego nie długo gg ma być przecież płatne, i jak napisał rss zostało już dawno w tyle za i wyparte za komunikatorem AQQ, Tlen, a do tego dużo pamięci zżera. Ja powiedziałem STOP monopolowi GG nie korzystam już z żadnego komunikatora. A ogólnie te komunikatory to strata cennego czasu jak dla mnie. A głównie teraz jak zaczęła się szkoła. Pierwszy tydzień a zadają nam już po 4 strony prac domowych I do tego mam wiele przedmiotów rozszerzonych. A plan w szkole napięty w ciągu 2 lekcji przerobiliśmy juz 6 stron z ruskiego, nie którzy nie nadążają a to dopiero początek. A jestem w grupie początkującej i uczę sie pierwszy raz ruska, a wcześniej Niemca.

A przedmioty ścisłe są wszystkie rozszerzone po dwa podręczniki. To były czasy w przedszkolu i w podstawówce, im starszym się jest tym trudniej. To prawda. Ale sam wybrałem taką drogę. Trzeba się wziąć do roboty i myśleć o przyszłości.

Ja na pewno nie przesiądę się z

:mrgreen:

Choć jeśli byłby tak miły to proszę w tym temacie (jeśli zaliczy hasiok to na PW) co takiego nowego jest oprócz tych nowych stacji radiowych :wink:

no i poprawione błedy :smiley:

Ja własnie sobie siedzę i słucham gaduRadia, muzyka jest naprawdę super, bardzo dobra jakość i nic sie nie przycina. Ta funkcja jest naprawdę warta polecenia!!

buhahaha :slight_smile:

idz na spacer może ci się rozjasni troszke umysł :slight_smile: albo redbula łyknij :slight_smile:

co do gg każda kolejna wersja jest kiepska :?

ja zostałem przy 6 bo według mnie jest najlepsze

Nie no koleś szybki jestes pijawiło sie na vortalu i ze zostało opublikowane:P ja je juz mam dlugoo!

Pare błędów co prawda poprawione, ale ja i tak zostanę przy starej dobrej szóstce :slight_smile:

Mi się podoba nowe gg, dobra jakośc muzyki, ale minus jest jeden, ale dla mnie wkurzający - wolniej chodzą emotikony. U was też tak jest ??

GG…

Korzystam tylko z sieci, a komunikatro Tlen.pl wyprzedza GG pod każdym względem…

Tylko nei popularności

i tak najlepsza jest miranda :smiley:

No nie wiem, nie wiem, większość bardziej zaawansowanych użytkowników już zauważyła, że GG to jeden wielki bug i już dawno przesiadła sie na alternatywne komunikatory, typu. tlen.pl, AQQ itp…

A względem funkcjonalności, to nie ma żadnego porównania.

:spoko:

ja tam lubie gg ze względu na prostote a wersja 7.5 jest good radio extra :slight_smile:

ja należe do Aqq-wiczów i nie zamierzam zmieniać na inny komunikator!

uważasz mnie za amatora :stuck_out_tongue: ?

Każdy korzysta z tego co lubi ;]

BTW. wie ktoś jak zintegrować nowe gg z jetaudio? Bo winampa nie mam zamairu instalować :lol:

a skąd masz takie wiadomosci podaj linka :wink: :wink:

Panowie chyba sie zapominacie znowu… ten temat nie jest o tym kto co lubi tylko konkretnie o nowej wersji GG!

hm dla mnie ta wersja niejest niczym nowym, testowałem gg z radiem zanim zrobilo sie wokół tego halo…

czekam na nowa wersje, z ulepszonym wygladem [bardziej ludzkim] i mozliwoscia dodawania wtyczek…

używam prawie 7 lat gg i nigdy niemiąłem problemów :wink: jak dla mnie jest ok