Nowe Gadu-Gadu jest straszne ? Opinia

:o

to nie jest żaden kombajn !!

Ja pamiętam dosłownie identyczne teksty jak GG 6 zastępowało GG 7. Też nikt nie chciał się przesiadać.

Nikt nie chciał się przesiadać… w przypadku nowej wersji programu masz moją gwarancję że się nie przesiądę, chociaż jak wiele osób już powiedziało niektórzy polubią program a niektóry nie :wink:

Ja z GG korzystam przez Tlena :slight_smile:

Jedyna zaleta nowego GG to to, że wreszcie reklamy przy uruchomieniu nazywa po imieniu (czyli po prostu “Reklama”, a nie “Wiadomość dla Użytkowników”).

Jak dla mnie jeste strasznie. Za dużo reklam (1 w głównym oknie, 2 w oknie rozmowy). Pamięciożerne. Milino komunikatów (to że ktoś się zrobił niedostąpny, to że zmienił status na zw, za dużo tego), i do tego jak ktoś pisze z nieznajomego numeru to wiadomości mi nie przychodzą !? nie wiem czy to tylko mi tak, czy coś z mojej strony źle. GG jest przebajerowane, za dużo funkcji w głównym oknie programu. Stanowczo odradzam.

Pozdrawiam

Te dymki mnie wnerwiają. Co chwila “… zmienił status na …”…

cóż miałem spróbować, ale opinie tragiczne, chyba przesadzacie…

Powiem tak …

Jesteście tacy . Że jak ktoś powie że GG do bani to chcecie być tacy sami. A na kompie pewnie używacie

Ja widzę 2 reklamy, a w 7.7 było aż 3 …

Zresztą Kaspersky blokuje mi je i mam tylko białe tło…

Kwestia przyzwyczajenia

A wiesz że najpierw było GG (nie mówię o 8 ) a potem wyszło AQQ ?

Myślisz że GG to szare będzie ?

u mnie jest 60-80

Jak byś był sprytniejszy potrafiłbyś to wyłączyć :wink:

Ehe za dużo zmian na raz i dzieciom w głowach się pomieszało od nadmiaru, a teraz narzekają :stuck_out_tongue:

Jak wyszła 7 to narzekaliście że tego brakuje tego nie ma, teraz jest 8 to piszecie, że tego za dużo i tego :x

Sam używam AQQ bo gg mi nie odpowiada i tyle.

Zainstalowałem Nowe Gadu-Gadu i się posypały reklamy…

Na szczęście je usunąłem dzięki temu programowi:

Fajne jest to Nowe Gadu-Gadu i sprawdzanie pisowni…

Extra, jak na razie zapamiętuje ustawienia, zobaczymy jak będzie potem…

No tak ale jeżeli masz 512 mb dostępne i 80 znika ci tylko na gg (które funkcjonuje cały dzień) to chyba jest to dość duży problem… nie prawdasz ?

masz rację :!: choć tego ngg nie używam ale za to używam AQQ jest lepsze od tego szajsu gg :!:

ja zauważyłem że jak mam włączone nowe gadu gadu i gram w tym czasie w GeneRally to jak wyskakuje mi informacja że ktoś jest dostępny czyli jak wysuwa się “chmurka” to gra zwalnia bardzo… tzn. że działa tak jak by było około 2-3 fps.

w innych grach nie zauważyłem takich problemów…

pozdrawiam

ech, a poza tym komu potrzebne jest, jakoś wypasiono-wizualnie gg.

Przecież przez to się ma rozmawiać a nie oglądać style, do tego zżera u mnie jakieś 90MB pamięci.

Rozprasza mnie ten nowy wygląd…

Jedyne co fajne jest to słownik, chociaż nie jest taki dokładny.

No tak ale muszę powiedzieć że nie wydaje mi się że poprawne formy języka polskiego były aż tak ważne w rozmowie na gadu-gadu. Więc ja uważam że ten cały słownik to tylko strata czasu i nerwów

Zgadzam się z poprzednikiem. Rozumiem że na forum piszemy poprawnie językowo ale w komunikatorze kiedy trzeba szybko coś napisać nie ma czasu zazwyczaj na wyciskanie z klawiatury ogonków.

O.K Ale jednak przydał by się co niektórym bo jak widzę np. “znuw” w moim komunikatorze to aż *********

nie wiem kto tworzy te ostatnie wersje gg ale brak tutaj jest estetyki. wszystko jest “wycudowane” w efekcie czego staje strasznie nieprzejrzysty. Wygląda to wręcz koszmarnie. Dlatego dosyć szybko się go pozbyłem i wróciłem do mirandy. Według mnie nie ma lepszego programu. Starsze gg wyglądało o wiele lepiej

Ja zauważyłwm że to najnowsze gg nie koniecznie chce współpracować z Windows 7 RC1 :frowning:

co prawda status mogę zmienić ale nie mogę okna komunikatora wogóle otworzyć pomimo iż słoneczko jest widoxzne na pasku zadań i jak ktoś się zaloguje to widać ikonkę :frowning:

Może ma ktoś sugestie: co mam z tym zrobić ? re-instalka nie pomogła :frowning:

A mi nowe gg przypadło do gustu. Tylko szkoda że tyle ramu pożera. 40 mb na komunikator to chyba lekka przesada :evil: