Nowe GG już blisko ! (Gadu gadu 7.0 Beta 1 )

Nie no seryjnie ja bym się wstydził takie coś dawać do testu!! TOŻ TU NIE MA CO TESTOWAĆ !!

ALe kicha jak wlanczam pisze jakis blad z visual C++

Kicha wole stara wersje

A tyle było szumu w necie. Zwykłe lanie wody :evil:

A ja nic nie wolę. Czyli ta beta została już przekazana do niektórych wybranych testerów?

To ta wersja, którą dostało IDG.pl…?

Totalna klapa, i oni chcą dokonać jakichś zmian?

Po co mi jakieś wideokonferencje, któe jeszcze nie działają dobrze.

Zapomniałem, zmienił się numerek w About

Po co im Ci testerzy jak prawie żadnych zmian, a wishlist jest nadal długi?

Dobra, zobaczymy, co będzie w wersji finalnej, nie traćmy nadziei…

Pierwsze nie drugie tak.

Wersja która została przekazana IDG nie jest tą którą dostaną testerzy. Jednak większych zmian tu nie widac więc czego się spodziewać.

Coiś mi sie wydaje że z tym spamem miałem racje. Ja się nie zapisałem a GG 7 miałem wcześniej. :smiley:

Może to nie jest ta 7 licho wie. :lol: :x

Mam nadzieję, że nie!! Kompletna klapa :x :-x

GG calkowicie spada na dno.

Kwestia czasu, kiedy ludzie zaczna przechodzic na tlena, aqq i inne.

Narazie gg zgarnia kupe forsy na reklamach i tak będzie jeszcze dlugo.

Tak czy siak, gadugadu pozostaje chyba najprostrzym komunikatorem i dlatego ma jeszcze wielu zwolennikow.

jak uruchamiam instalke to wyskakuje okienko z treścią:

NSIS Error:

The installer you are trying to use is corrupted or incomplete.

This could be the result of a damaged disk, a failed download or a virus.

You may want to contact the author of this installer to obtain a new copy.

It may be possible to skip this check using the /NCRC command line switch (NOT RECOMMENDED).

Co to znaczy? Jak sie tego błedu pozbyc?

Próbujesz użyć niekompletnego pliku, lub uszkodzonego.

Jest to skutkiem uszkodzonego dysku, lub wirusa.

Możesz skontaktować się z autorem instalatora w celu otrzymania poprawnej kopi.

Proponuje ściągnąć ponownie. Jak to nic nie da to usunąć Gg przeczyścić rejestr i zainstalować ponownie.

dlaczego tak szalejecie za tym GG?I tyle zamieszania z przecietnym programem!

Czy to jakas moda,trend?

Nie bardzo moge was zrozumiec!

Moze jestem za stary?Hm

Jesli ktos moze mi wyjasnic skad tyle zamieszania ,to będę bardzo wdzieczny.

Przeciez gg to tylko gg i nic wiecej.Chyba,ze sie myle.Dziekuje za podpowiedzi.

Po to abyś się dziwił. :?

Dziekuje za odpowiedz.Bardzo miło mi sie zrobiło.To teraz pokazales poziom!!A ja tylko prosilem o podpowiedz.Ok dziekuje

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Mi natomiast chodziło o same gg. Każdy sie dziwi, ale tez wszyscy używają. Dlatego też tak napisałem.

Odnosze wrażenie , że zupełnie inaczej to odebtrałeś. :frowning:

Pokazałem poziom powiadasz. Można wiedzieć czego???

odpowiedzi na moje pytanie.

Zwyczajnie poprosilem o wyjasnienie,bo czytalem tutaj u nas ,ze są jakies zapisy na testowanie i ze wielu naszych userow sie zawiodlo bo nic nie dostało.Padaly tez slowa o tym ze adresy mailowe bedą sluzyc do wysylania spamu i inne zarzuty.Ja uzywam gg raz na jakies 2 msc.(moze dziwne) ale tak jest.Dlatego skromnie z ciekawosci zapytalem co powoduje tyle emocji,a Ty w odpowiedzi:

Ok zrozumialem ,ze mam spadac to spadam.

Źle zrozumiałeś.

Zawsze twierdziłem ze beta testerzy i ta cała akcja to tylko prośba o maile do spamu.

Powiem ci co powoduje tyle emocji. Właśnie zdziwienie. Kazdy spodziewał sie większych zmian co do GG 7.0

Zupełnie źle zinterpretowałeś moje słowa. :frowning: :frowning: :frowning:

GG + IE = standard

Tylko jak temu przeciwdziałać? Może toto i proste w obsłudze, ale czy inne nie są? Po co wspierać twórców zbugowanego softu, którzy i tak zarabiają na tych reklamach krocie?..

BTW TlenTeam ostatnio też nic nowego nie wydaje, na stronie tlen4you.net jest specjalny dział z tzw. wishlistem - czyli prośbami o nowe funkcje, zmiany. Wszyscy czekają na wersję 6.0. Ostatnio wychodzą takie zmiany, drobniutkie i to raz na miesiąc. Na forum Tlena ludzie mówili, że GG 7.0 może doścignąć Tlena (!) ale raczej niestety nic z tego nie będzie. Jak było tak będzie, pewnie Tlen 6.0 zaskoczy nas - ale trzeba poczekać.

Ostatnio zainteresowałem się programem Konnekt. Ciekawy komunikator.

Pozdrawiam

Wiesz. Zastanawia mnie info, które podają, ze ta wersja nie trafi do beta testerów.

Ciekawa, jaka.

Czy są w stanie coś oryginalnego wymyślić??

Nie wiem, ale wydaje mi się, że to kolejny pic na wodę.

Najgłośniej zapowiadają wideokonferencje… Tylko jaki procent ludzi będzie z tego korzystać. No chociaż, kolejny krok w dalszą stronę… Oby to chociaż jakoś działało…

Czyli możliwe, że będzie jeszcze kolejna wersja, która do nas trafi… Ale już straciłem nadzieję na coś lepszego. :frowning:

Chcą wprowadzić system autoryzacji pluginów - dużo będzie roboty ze zgłaszaniem wtyczek i zatwierdzaniem ich, gdyby coś takiego powstało. Mówią, że ma to na celu zwiększenie bezpieczeństwa komunikatora…

A nie wiesz może czy to bedzie omijać Nat???

Ma podobno omijać, jak gdzieś czytałem.