Nowe Gry W Co WArto Zagrac

Cześć tak siedze i sie nudze nie wiem wogule w co zagrać oprócz Wiedźmina i Crysisa podalibyście mi jakieś Tytuły Gier fajnych Pozdrowienia

Może byś się trochę pouczył zamiast tyle grać :P. Polecam Call of Duty 4 i Guild Wars.

dems18 , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

OMG mało to tytułów wyszło ostatnio ??

moim zdaniem najbardziej warte uwagi to:

Lost Planet , Bioschock , Orange Box , Gears of war , Unreak turnament 3 , TDU , Never winter nights 2 z maską zdrajcy , Call Of duty 4 , Call of juarez , Helgate London , Timeshift , Clive:Jericho , Medal of Honor airborne ,

Two worlds , Oblivion z dodatkami , Fear z dodatkami , Stalker , Pro Evolution coccer 2008 , Kane and Linch ,

Sthe setlers narodziny imperium , Overlord , Tomb raider Universary ,

Mało ??

A jak cie na to nie stać idź do kiosku i kup sobie

UberSoldier 2 :stuck_out_tongue:

Podalibyście mi jakieś gry strategiczne w których nie ma małego limity popularności

Koleś, zamiast grać weź słownik do ręki.

Tzar: limit 200 :smiley:

Age of Empires 3: limit hm… 200albo250.

empire earth 2 , 3 a jak chcesz klasyke to ściągnij emulator + gran turismo 2 i graj :mrgreen:

Tak więc Panowie Martinpl i duded , te gry mają te głupie limity…

Zagraj w Command & Conquer 3 Tiberium Wars , najlepsza gra strategiczna :mrgreen: Bez limitów ^^ Tworzysz 10k czołgów i heja :smiley:

Need For Speed Pro Street , Call of Duty 4 , Quake 3 ,Need For Speed Carbon , Call of Duty 2 i Mario xD

Z przyszłościowych to Turok, Far Cry 2, Fallout 3, Assassin’s Creed, Na to czekam xD

Z obecnych

fps, tpp -Call of Duty 4, Lost Planet, Gears Of War,

strategie- World in Conflict, Company of Brothers.

Wyścigi- Colin McRae- Dirty,

A kto nie czeka :stuck_out_tongue:

Ja dodam jeszcze Gothic 3

Oblivion?