Nowe IP - czy to możliwe?!

otóż mam dziwny problem… właśnie zauważyłem że korzystam z innego IP… wie ktoś co jest grane? w sieci wykrywa mnie pod innym a gdy sprawdzam szczegóły połączenia sieciowego to mam stare ;| korzystam z chello w upc ;|

Nic nowego, Masz po prostu zmienne IP, przyznawane przez DHCP. Dzierżawa na 24h.

Zmienne IP jest ogólnie lepsze niż statyczne ponieważ możesz bez problemów pobierać stuff z jakiś RS czy tam SS.

dynamiczne IP w chello :rotfl2: nie no ja pytam na poważnie ;p nie jestem w nastroju do żartów ;p wiem że mam statyczne IP tylko z tego co pogmerałem widzę że mam nowy numer już 2 dni… muszę zadzwonić do serwisu jutro… sprawa mnie niepokoi… diabli wiedzą co jest grane… wydaje mi sie że oni coś tam tenteges u siebie… ale dla pewności się podpytam :slight_smile: network manager się przetenteges już na nowe bo jak ostatnio sprawdzałem było stare ;p ale ja miałem komputer 2 dni włączony ;p teraz miałem wyłączony na jakiś czas :slight_smile:

A ja na poważnie odpowiadam.

viewtopic.php?t=72003

bzdura… mam internet w UPC drugi rok i IP ciągle było to samo… zmieniałem nawet szybkość i zostało stare… wyłączałem modem z 100 razy odkąd mam neta w chello i IP jest statyczne i nawet facet który montował mi net to mówił bo rozmawialiśmy o neosi… w życiu nie chciałbym śmierdzącego dynamicznego IP… i wiem że jest statyczne na 100%

Napisałem tylko co takie objawy mogą sugerować, a Ty zrobisz z tym co zechcesz :lol: .

http://chellopl.one.pl/artykuly.php?id=5#5

rzeczywiście śmierdzące IP w śmierdzącym chello jest śmierdząco dynamiczne… złodzieje! !!