Nowe Karty ATI kpiny

Witam:

Właśnie się zastanawiam czy AMD/ATI sobie jaj nie robi ??

Właśnie odbyła się premiera nowych układów HD 3000 między innymi HD 3670 który miał być następcą HD 2600XT.

Wyczytałem wcześniej na jakiejś stronie że nowa seria to będzie nic innego jak stare 2400-2600 w nowej szacie.

Początkowo nie chciało mi sie w to wierzyć ale pojawił się właśnie test porównujący obie karty i z niego jasno wynika że praktycznie nic od siebie się nie różnią a nawet ta nowa karta jest miejscami gorsza i co najzabawniejsze pobiera więcej prądu

:expressionless: Naprawdę ATI schodzi na psy .Akurat g***o mnie obchodzi tłumaczenie że sterowniki bo to się robi nudne.

podaje linka do owego testu:

http://en.expreview.com/?p=178&page=1

Co wy o tym sądzicie.

Glupoty piszesz. 3650 jest lepszy od 2600XT (niewiele wprawdzie ale jes), a 3670 bedzie na pewno jeszcze bardziej. Chociaz pierwsze slysze o tym modelu w ogole. Jest jeszcze 3690 ale on trafil chyba tylko na chinski rynek.

Seria 3xxx jest wykonana w mniejszym procesie technologicznym i pobiera mniej pradu niz 2xxx oraz wydziela mniej ciepla.

Druga sprawa ze 3xxx wspiera nowsze standardy (DX i SM).

Najnowsza wersja kart jest najlepsza jaka ATI/AMD kiedykolwiek chyba stworzyl.

W tym teście nie jest testowany model 3650 tylko 3670 ( Możliwe że to pomyłka i jest testowany 3650)i jest porównywany właśnie do starszego HD 2600XT. Tylko mi powiedz jaka to jest różnica w grach 2-3 fps a nawet ma mniej jak np w Half life 2

I gdzie ta Energooszczędność skoro według testu pobiera 8 W więcej w stresie a w spoczynku 7 W :x

Czy 1W to naprawdę aż taka duża różnica?

Przeczytaj uważnie poprzedniego posta.