Nowe oznaczenia programów telewizyjnych

Nowe oznaczenia programów telewizyjnych

Źródło i pełny tekst:

http://www.filmweb.pl/News?id=23504

Najgorsze jest to, że znaczek ma być przez cały czas emisji programu! :shock: :shock:

TVN już to zaczął wprowadzać, ale na razie tylko w czasie zapowiedzi programów…

Jakoś mi to nie prszeszkadza, a tak poza tym to te znaczki to bez sensu jak dla mnie, bo jak np. dzieciak sam w chacie będzie to i tak film obejrzy :roll: Pomijając już fakt, że rodzice też nie zawsze pilnują :roll:

A co w tym takiego strasznego ?? :roll:

:lol: :lol: :lol:

:twisted: :twisted: :twisted:

Coś o tym wiem :wink:

Ja ,nigdy nawet nie patrzyłem na znaczki nawet jak mialem 10 lat to nikt oprócz ojca mnie nie pilnował :smiley:

Szkoda… Że przez cały czas emisji… A tak to jakie oznaczenia są to mi to rybka.

Ale wydziwiają… tak jakby to miało jakieś większe znaczenie.

Mnie osobiście tego typu znaczki mocno przeszkadzają przy oglądaniu dobrego filmu :-x

Na CANAL+ czasem te znaczki są cały cały czas to wkurza.

A ktośą wie jak będą wyglądać nowe znaczki?

Poczekajmy do jutra… ;]

W TVN już jest tego namiastka, jak mówiłem.

Widziałem to na TVN…

takie żółte trójkąty z cyferką…

I jakieś kropki :smiley:

Zielone kropki - które zastąpiły zielone kółeczka, które niegdyś były; co oznacza, że program jest dla wszystkich bez granic wiekowych.

Od dzisiaj jest na wszystkich programach.

Akurat teraz na Polsacie jest film od 12 roku zycia. :smiley:

U mnie w domu nic się niezmieniło, dalej oglądam z rodzicami, 8 i 13 letnią siostrą wszyskie filmy, nie zwracając uwagi na znaczek :smiley:

I masz sie czym chwalić.

Dokładnie… matka mnie wygnała przed telewizor [oglądała TVP1] i myślła że coś majstrowałem przy opcjach… Włączam TVP2 - to samo, jade chyba jeszcze po 3 kanałach - TVN TVP3 i chyba Polsat - to samo, więc ostro biore sie do ustawień ‘normalnych’ w telewizorze :? 30 minut później przychodzi mój brat i mówi co jest grane… :?

30 minut ostrej zabawy z telewizorem w MENU w języku angielskim :smiley:

polkO na pewno z siostrami nie oglądasz filmów XXX :lol:

Chociaż trochę jezyka się pouczyłeś :wink:

Kombinują z tymi znaczkami, jeżeli jakiś dzieciak chce obejżeć film to i tak obejży, nie bedzie zwracał uwagi na znaczek :? Po za tym rodzicom teraz “wisi” to co ogląda ich pociecha :roll:

Dzieci rozwijaja sie roznie, i nie rozumiem tych oznaczen… Niektore 10 latki rozumuja jak 14. Rodzice sami decyduja i tak co oglada ich dziecko… bo to oni wiedza na jakim etapie rozwoju jest ich pociecha… wiec po co ta cala dyskuzja o znaczkach?? :?

PS. “Sami swoi” od 12 lat? Czemu?? Może mi ktoś wytlumaczyc czemu akurat tak zadezydowala TV?? (Mój 10 letni brat ogladal ten film i tak z rodzicami i usmiał sie jak nigdy… a śmiech to zdrowie wiec chory pomysł dla mnie z tymi znaczkami - a raczej z podzialem)

To jest tylko informacja dla nich, a co zrobią z tą wiedzą to już ich problem :roll:

Teraz, podczas emisji programu mamy na ekranie logo stacji i znaczek z oznaczeniem wieku. Jak tak dalej pójdzie to wprowadzając kolejne znaczki (np rodzaj audycji, czast trwania itp itd) to przy odrobinie inwencji twórców będziemy mieli cały rząd ikonek na ekranie i będziemy się czuli jak przed ekranem komputera :wink:

A tak przy okazji zmienione oznaczenie programu “bez ograniczeń wiekowych”, które przyjęło formę dużej zielonej kropki, do złudzenie przypomoina logo TV Puls. Oglądając dzisiaj z dzieckiem jakiś program na “jedynce” myślałem, że to retransmisja z TV Puls :lol: