Nowe pendrivy kingston nie współpracują w vistą

(Yucon1) #1

Mam poważny problem. Wczoraj kupiłem sobie 2 pendrivy po 4gb. Problem polega na tym że kompletnie nie chcą współpracować z vistą. Wyświetlają się jakieś synchronizacje, gdy chcę coś zapisać na penach to po ok 25% pisze ze nie moze odnaleźć pliku, komp się zawiesza i dopiero po wyjęciu pena z powrotem działa. Kiedy znów wkładam go do kompa wyskakuje naprawianie dysku. Po naprawie znów go wykrywa do momentu kiedy coś zapisuje na nim i tak w kółko. Nie wiem o co chodzi bo na moim drugim kompie z xp wszystko jest ok. Są to pendrivy Kingston DT 100 a na opakowaniu pisze wyraźnie że współpracują z vistą. Bardzo proszę o pomoc.

(Poniaatowski) #2

korbi7 , formatowałeś te pendrivy?

(Yucon1) #3

Tak, ale na xp. Bo jak chciałem u siebie na viście to było tak jak przy zapisywaniu danych. Po ok. połowie formatowania było "system nie był w stanie dokończyć formatowania". Na xp normalnie się formatuj. Dlaczego tak się dzieje? Zależy mi aby działały na moim kompie. Proszę o pomoc...

(Frog) #4

korbi7 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Yucon1) #5

Ok poprawiłem, a możesz mi pomóc w rozwiązaniu problemu?

(Mariczanka87) #6

Witam.

Mam pena Kingston DT100 16Gb, system WinVista i ten sam problem co wyżej. Na opakowaniu i na stronie producenta wyraźnie pisze, że te peny pracują z Vistą.. W czym jest problem?? Próbowałam już wielu rzeczy, nic nie pomaga. Pen działa normalnie na XP ale na Viscie wszystko szlag trafia.. Nie kopiuje plików, wywala błąd.. Błagam pomóżcie! !!

(system) #7

zrób szybki format, jeśli to nie pomoże to reklamuj w sklepie. Nie rozumiem Mam starego Kingstona DTI 1 GB i chodzi nawet Ready Boost działa świetnie.

Pozdrawiam

Piotrek W.