Nowe podzespoły, co radzicie kupić

Pewnie tak, tylko czy będą 2 sztuki? Bo jak patrzyłem w różnych sklepach na necie to zwykle jedna przejściówka była, nie wiem czemu, może myślą, że większość zasilaczy ma chociaż jedno złącze 6 pin :/.

ZameR - przejściówkę nie ciężko kupić :wink: Allegro lub sklep komputerowy w twoim mieście i już możesz mieć potrzebną rzecz :wink:

@UP

Dlatego się pytałem

Wiem, że nietrudno dostać :P. Po prostu zastanawiam się czy nie lepiej wziąć od razu zasilacz z tymi złączami :P.

Do kart dodawana jest przejściówka z molex na 2x6pin …

Przecież mówię, że wiem, ale pytam się nadal, skoro i tak kupuje nowy zasilacz (wszystko nowe) to czy nie lepiej kupić od razu taki, który ma złącza 6pin, skoro wiem, że karta graficzna, którą kupię takie właśnie potrzebuje :P?.

Zależy od Ciebie, ile masz funduszy na zasilacz.

http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … ,id,41922/ ten by mógł być? Nie chce wydawać więcej jak około 300zł na zasiłke.

Lepszy będzie Corsair 450.

Trochę mało Wat, wolałbym zasilacz z minimum 550W.

Ten corsair ci wystarczy jeszcze będziesz miał zapas. Ta zasiłka ma moc maksymalna ponad 500watt więc będziesz miał zapas mocy.

Hmm no dobra, a co myślicie o tym zasilaczu? Dość tani, a opinie pozytywne, nawet bardzo: OCZ Stealthxstream 600W SLI.

przyzwoity zasilacz.

Nie kupuj tego. Poczekaj jeszcze jakiś czas, to się opłaci. Kup wszystko pod CORE i7. Taka jest moja myśl. Twój wybór.

@UP czemu nie kupować? Według ciebie ten zasilacz jest kiepski? Technik_elektro uważa, że jest przyzwoity, masz z tym OCZ jakieś złe doświadczenia?

OCZ to dobry zasilacz, mocna linia 12V, stabilne napięcia, wysoka sprawność, cisza. Według mnie, będzie to dobry wybór. A co do zasilacza pod i7 to… muszę komentować ?

Dziękuję wszystkim za rady. Przeczytałem wasze propozycje i masę artykułów na temat różnych podzespołów. Piszę już z nowego kompa, jeżeli ktoś chce wiedzieć jakie mam podzespoły to zapraszam na http://youtube.com/ZameR91 i w opisie można przeczytać.

Temat do zamknięcia.