Nowe podzespoły :) Zwiększenie wydajnośći

Witam!

Posiadam taki oto sprzet x) ha:

  • Intel Celeron 2 GHz socket 478

  • Asrock P4VM890 (nowe)

  • Radeon x1650 (nowe)

  • Naraznie 256 Vdata + 256 Goodram, ale bedzie 512 Vdata + 256 Vdata po powrocie 512 z serwisu

  • ATA WD 80 GB

  • Megabajt 350 W ;/

Co kupić by nie hamować jak już wspomniałem w temacie ogólnej wydajności np: w grach? Wiem, że zasilacz jest do wymiany. Jakim najtańszym procesorem pod socket 478 z seri Intel bedzę w stanie to uzyskać ? Może coś jeszcze trzeba wymienić :slight_smile: Proszę o propozycje

Popraw proszę błąd w tytule.

ile funduszy? ;>

jak najmniej, tylko mowie chodzi mi o to by wszystko chodziło dobrze a wydajność była optymalna

Zacznij od fortona 350W z allegro- to jest podstawą aby komp działał po dokonaniu reszty zmian :wink:

Wiem, wiem napewno zaczne od zasilacz :slight_smile: Ale co dalej by wydajnoś była maksymalna jaką można uzyskać ? Może wsadzić na płyte procka Intel Pentium 4 HT 3 GHz lub jakiś inny pod socket 478 ( może być oczywiście słabszy od tego Pentium’a 3 GHz) by wszystko było ok ?

powiedz dokładnie ile masz kasy. Jeśli jak najmniej to najlepiej zrobisz kupując zasilacz i zbieraj na nowego kompa.

Nowy komputer raczej nie wchodzi w gre. A co do kasy hm… jak najtaniej by wszystko było okej ! Najlepiej tak do 300- 400 zł mi sie wydaje bo wiecej nie ma co w niego inwestować :stuck_out_tongue:

To jakbyś sprzedał starocia jakby dobrze poszło za 300 to daje 700zł a za to dużo lepszego kompa złożysz :wink:

jak ja 3 dni temu kupiłem ta płyte i karte za ponad 500 zł ( znaczy nie ja kupowałem ;/;/;/ ). Proszę o podanie procesora pod ten socket zeby nie hamował możliwości karty graficznej.

Inwestowanie w płytę z S478 jest jak lokata*

Tym bardziej, że link.


*bez sensu

No trudno, ale czy kupienie Pentiuma 4 3 GHz oraz zasilacza Frotron, Amacrox lub Pentagram rozwiąże już problem ?