Nowe słuchawki lub głośniki

Ostatnio myślę nad kupnem głośników do komputera w standardzie 2.1. Nie wiem jednak czy nie wolałbym zamiast tego słuchawek z mikrofonem. Obojętnie czy to głośniki czy słuchawki wykorzystywane byłyby do muzyki, gier, bardzo rzadko filmów. Chciałbym na to przeznaczyć nie więcej niż 100zł. Co w tym przedziale cenowym jest bardziej opłacalne :?:

Dołożysz 10 zł i masz super głośniki Logitech X 230 :

http://www.allegro.pl/item388467692_log … nowa_.html

Naprawde zajefajnie grają :slight_smile:

za 100 zł kupisz nawet dobre słuchawki jak dobrze poszukasz

i

za 100 zł kupisz takien sobie głośniczki

:wink:

Głośniczki Logitech X-230

Słuchawki Creativ Fatal1ty

#-o #-o

koss ur-40

akg k-44

SENNHEISER HD-457 / hd 202 / eh150

coś z tych:P chodź jestem za 457 / ur-40 akg raczej nie:P chodź złe nie będą

Georg76 ,

słuchawki: do 100zł najlepsze są Creative Fatal1ty za 90zł

a głośniki to za 110zł masz średnie głośniki Logitech X-230

:slight_smile:

dokładnie jak poprzednicy tj. gruchacz i sk91 polecam Logitech X-230 jako głośniki i Creative Fatal1ty jako słuchawki [bardziej polecam te słuchawki, sam posiadam i są boskie : )]

Ja poleciłbym coś takiego:

http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=4437

Dobry sprzęt w korzystnej cenie. Głośniki sprawują się znakomicie, a brzemie basów z Subwoofera jest good. Cały zestaw wykonany jest z drewna ( nie mylić z jakimś multipleksem) dzięki czemu dają mocny i dynamiczny dźwięk.

Masz coś do słuchawek Creativ?

w zasadzie nie tylko w tej cenie zdecydowanie lepszym wyborem są firmy koss/SENNHEISER ewentualnie akg. Są to firmy wybitnie nastawione na rynek słuchawkowy.

Z sluchawek creative jedyne opłacalne to: CREATIVE AURVANA LIVE! I to tez za 160zł lepiej kupić senki.

Creative fatality są uważane za dobre bo są od gracza “fatality” on pomagał je tworzyć. ;x

koss ur-40 są słuchawkami z dobrym basem, dobrze kryją uszy, są trwałe i do tego dźwięk jest czysty.

A te creative są że tak powiem przereklamowane. :slight_smile:

mam te Creativ i bass jest mocny aż za mocny, dźwięk czysty, lepiej grają niż moje głośniki…

fajnie a ja mialem przyjemność korzystać z kossow za 160zł w sklepie potem z senkow hd 202 na dyskotece znajomego, a na koniec w sklepie testowałem creative i co:O kossy i senki jak dla mnie biły je na głowę. Autor co uważa to kupi :slight_smile: Jednak racze poczytać sporo opinii o słuchawkach do 100 zł:)

Co by nie było ja posiadam SteelSoundy 4H i raczej ich nie polecę:P