Nowo zainstalowany win 7- Komputer się muli

Witam. Od niedzieli przeszedłem na win 7 Ultimate 64 bit (wcześniej był Xp prof). System zainstalowałem na partycji C (systemowej) została zrobiona kopia Win Xp (“Windows.old” <–tak się nazywał folder z kopią). Na dyskach C i E zostały dane te co na Xp. Własnie od instalacji zauważyłem że komputer strasznie się muli ma problem z otwieraniem aplikacji choć na xp-ku otwierały się w mgnieniu oka, problem z przeglądarką, nawet nowe foldery długo tworzy. Przeskanowałem PC antywirusem ("dr web cure ") i wykrył cztery wirusy odrazu je usunąłem. Co mogę zrobić aby system normalnie chodził ? Bo jak na razie przesiedziałem w google parę dobrych godzin i nic nie znalazłem co by rozwiązało mój problem.

Parametry komputera:

http://imageshack.us/a/img29/5739/yvxs.jpg

Hej,

Zobacz jeszcze raz na parametry swojego komputera - 1 GB RAMu to na Windows 7 bardzo niewiele, stąd też zwolnione działanie. Zresztą komputer do najświeższych - żeby nie napisać starych - nie należy.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ustaw plik stronicowania Rozmiar początkowy na 3000MB i Rozmiar maksymalny na 3000MB. Zastosuj PrivaZer portable, czyli czyszczenie ustaw odznaczając jedynie hasła, a ma być zaznaczone wszystko po kolei wraz z usuwaniem pozostałości po poprzednim systemie. http://privazer.com/PrivaZer.exe Pamiętaj, żeby przed czyszczeniem zaznaczyć zrobienie punktu przywracania rejestru i punktu przywracania systemu.

Powodzenia.

Założę się że nie instalowałeś żadnych sterowników a aplikację uruchamiasz z tych “pozostawionych” po xp :stuck_out_tongue:

64 bitowy system na 1 GB RAM?? To nie ma prawa sprawnie chodzić :stuck_out_tongue:

Również uważam, że nawet jeżeli komputer służy tylko do przeglądania internetu i pakietu biurowego to 1GB RAM to bardzo mało a o wersji x64 to nie wyobrażam sobie pracy na takiej maszynie.

 

Karta graficzna też do mocnych nie należy. Tylko i wyłącznie do przeglądania internetu się nadaje nic więcej.