Nowy antivir dar./płat.top5+AVG 2012 wykrywa wirusa w DOTA2

Cześć, AVG internet security 2012 doprowadza mnie do szału głównie dlatego że wykrywa wirusy tam gdzie ich nie ma(DOTA2) i nie pozwala mi korzystać z tych programów, które mimo że “podobno według” antivirusa szkodzą(np. .dll injector).Jeżeli mi pomożecie to chyba nie zmienię programu antywirusowego.Więc chyba nie ma co tłumaczyć mam grę DOTA2 i AVG wykrywa mi w dota2.exe że to wirus, następnie informuje mnie że aby usunąć “wirusa” muszę zrestartować komputer. Gdy to zrobię nie mogę włączyć gry, muszę zrobić “validate game cache” ściągnąć to czego nie mam(czyli właśnie “wirusa” dota2.exe) a gdy chce włączyć DOTA2 to wyskakuje ekran że dota2.exe to wirus.Dodatkowo proszę o top 5 płatnych i darmowych(oddzielnie jeżeli można) według was najlepszych programów antywirusowych.(Głównie chciałem zapytać o ten ranking programów ale pomyślałem że napiszę też o problemie z DOTĄ więc jeżeli ktoś miał podobny problem[niekoniecznie z tą grą] niech śmiało pisze)

A ta gra to oryginał, czy niekoniecznie…?

Dodaj pliki do wyjątków:

http://www.avg.com/pl-pl/faq.num-4428

Oczywiście że oryginał.

Pomogło to+ dodanie dota.exe do Identity Protection, dzięki!

Nadal proszę o jakiś ranking antywirusów skoro problem został szybko i sprawnie rozwiązany.

http://www.dobreprogramy.pl/Test-bezpla … 720,1.html

Dota2 jest dostępna tylko i wyłącznie poprzez Steam, będąc w fazie BETA , więc skoro zabrałeś się za beta-testing, to raportuj błędy do Valve albo odinstaluj i czekaj na wersję finalną.

Tylko że wcześniej wszystko działało jak najlepiej,nagle stało się to co pisałem wyżej.Na szczęście program został naprawiony.

A co jeżeli chodzi o płatne oprogramowanie?

Witaj,

Na przyszłość podobne problemy zgłaszaj do pomoc@avg.pl Masz Internet Security, a więc wersję komercyjną więc korzystaj z prawa do pomocy technicznej. Przesłanie pliku dota2.exe do analizy wystarczyłoby żeby zrobić poprawkę w bazach wirusów i wykluczyć fałszywy alarm.

W przyszłości zgłaszaj śmiało.