Nowy banknot

Właśnie zaprojektowałem nowy banknot 10 złotowy, który powinien wejść do obiegu w 2019 roku. Macie tu linka do tego banknotu: http://img86.echo.cx/my.php?image=10z322otych7eu.png

Pozdrawiam!

:hahaha: :P, tak jakby troche pusty w środku :D.

Ni no ekstra tylko jakiś taki dziwny może więcej obrazków iserduszek :wink:

musisz nad nim popracować - jest łatwy do podrobienia :lol:

Fajnie by było, gdyby tak wyglądałyby banknoty :stuck_out_tongue: Z moją drukarką atramentową byłbym już milionerem :slight_smile:

He he w 2019 bedzie u nas już euro, ale jak to mówił Ferdek Balcerewicz musi odejsc :wink:

jeśli tak maja wyglądać pieniądze w 2019 roku, to widze ze w Polsce bedzie kryzys gospodarczy i finansowy :smiley:

Ja nawet nie mam pewności

czy Rzeczpospolita Polska jeszcze istnieje na mapach.

To mi raczej wygląda na banknot Polski Podziemnej…

Dziwny taki jakiś,gdzie podpis banku,rysunek któregoś z królów ? :smiley:

Ja mam pomysł na banknocie możesz dac listek konopii indyjskiej,do tego czasu maryha będzie legalna :D,w takim kolorze jak napis “dziesięc złotych”

Trzaba było juz wziąć sie za projektowanie 10 Euro , bo pewnie w 2019 bedziemy szastać tą walutą :twisted:

Wiecie… nie chcialbym placic takim papierkiem… posadzaliby mnie o oszustwo!

już zaczynam produkcję tych pieniążków - bedą mi potrzebne w 2019 jak wejdą do obiedu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

nie to zebymbyl krytyczny ale z takimi pixelkami raczej nie przejdzie :smiley: :smiley: :smiley:

Jeszcze w środku powinien być portret pana Leppera, Balcerowiacza lub Millera :lol: 8)

Szczerze hmmm… dałem 1

nie powiem, ty to masz talent :lol:

Fajny banknot :hahaha:

Bałbym sie to coś wziąść do rąk :smiley: :lol:

Już widzę tą inflację w 2019 :stuck_out_tongue:

Nie podoba mi się :? Mógłbyś się trochę bardziej postarać :smiley: