Nowy bios do Lenovo Y530

Witam, pisałem już kiedyś podobny temat niestety nie otrzymałem odpowiedzi ani linków do sterowników. Przeszukałem całą stronę Lenovo pod kątem biosu do Lenovo Y530 i niestety nic nie znalazłem, przefiltrowałem google i również nic nie znalazłęm. Czy ktoś może wie skąd można takowy pobrać lub ma ten model, to proszę pisać. Potrzebuje nowego BIOSu gdyż jest problem z zarządzaniem energią, dowiedziałem się że to rzaczej wina bios’u więc postanowiłem go szukać.

Na stronie producenta nie ma , a jakby się znalazł nawet na innych stronach to bym radził ich nie instalować .

Witam!

Ja mam T500. Do update’u lapsa używam opcji “update my system” z ThinkVantage Productivity Center. Nie wiem czy modelach z serii Y jest coś w ten deseń. Jeśli tak, to jeśli jest nowszy BIOS do Twojego lapsa możesz go zedrzeć przy pomocy tego narzędzie i bez problemu zainstalować.

Pozdrawiam!

Właśnie pobrałem ten program tylko mam jeden kłopot - on pyta o jakiś kod chyba serial numer kompa, jak mu podaje to myśli długu i piszę że nic nie znalazł.