Nowy bluescreen :(

(Mad Duck) #1

dsc06416ip2.th.jpg

Google odpowiedziało http://support.microsoft.com/kb/293078/pl

Spróbuję przeinstalować stery. Obecnie mam 93.71 ponoć najlepsze do mojego GF 7600. Co zrobić jeśli to nic nie da?

(mikber18) #2

najpierw spróbuj przeinstalować stery i napisz sprawozdanie z tej operacji.

Jeżeli to nie pomoże to będziemy dalej myśleć

pozdrawiam

(Technik Elektro) #3

sprawdź pamięć programem memtest.

(Mad Duck) #4

Jak miałem jeszcze tylko 2x256 też przytrafiły mi się problemy z bluescreenem. Nie pamiętam z czego wynikały, ale przejechałem je oddzielnie memtestem i na jednej znalazł błędy. "Obczajony w temacie informatyk ze sklepu komputerowego" powiedział, że to jest normalne że pamięć ma błędy, zaczął pierniczyć o ECC no i powiedział że to nie jest podstawa do reklamacji (choć nie był to sklep w którym kupiłem kości :wink: ). Więc odpuściłem, gwara na moje Twinmosy minęła, a ja się dowiedziałem że jednak trzeba było z niej skorzystać :wink:. Ale że bluescreeny się skończyły więc nie dramatyzowałem, tylko zostawiłem jak było. Raczej jej te błędy nie przeszły :wink:

Przeinstalowałem grafę. Jeśli problem nie minie, sprawdzę kości i zobaczę co będzie jak wypnę tą z błędami. Taki jest plan. Dzięki za pomoc!

(Technik Elektro) #5

dodam tylko że pamięci standardowe montowane w komputerach pc nie są zgodne z technologią ECC :wink:.