Nowy dział

Mam pytanie do administracji. W związku z coraz to większą liczbą zapytań o aparaty można by było założyć nowy dział z tym związany. Telefonia komórkowa już jest czemu by nie coś o fotografii

Z jednej strony popieram, ale z drugiej… to forum o oprogramowaniu. Chcesz podyskutować o fotografii/aparatach - piszesz na forum fotograficznym (a tych nie brakuje). Proste :P.

Jakoś działy takiej jak hardware, telefonia powstały…

w sumie telefony komórkowe łapią się jeszcze w pod dział Komputery…

A gdzie jest na forum dział komputery :?:

I co telefony mają wspólnego z komputerami ?

Na pewno nie więcej niż aparaty :x

:expressionless: czemu ?

Bo jest Symbian, Java, a aparaty cyfrowe nie mają softu działającego bezpośrednio na nich.

:stuck_out_tongue:

Jak dla mnie niewiele, dlatego dobry pomysł z tym działem. :wink:

Z tym się akurat zgodzić nie mogę :P. Każdy aparat ma przecież oprogramowanie sterujące firmware. Ciekawy przykład stanowi np. CHDK dla Canona ;).

W takim układzie proponuję założyć jeszcze dział, DVD + kino domowe, tunery satelitarne czy kuchenki mikrofalowe bo też mają firmware.

:stuck_out_tongue:

Ja pisze o programach działających na danym telefonie który jest wyposażony w Symbiana czy Javę.

Temat poruszany był parokrotnie. O aparatach fotograficznych proszę pisać w dziale na Luzie.

Odnośnie sprzętu foto i problemów, jest w sieci mnóstwo for dyskusyjnych. Nie ma sensu powielać, tym bardziej, że jest to forum komputerowe, a nie misz masz.

czechu07 , nazywaj tematy konkretnie. Zanim zaczniesz reformować forum, to sugeruję przeczytać regulamin.