Nowy dział

wyrażam swoją opinię:

wogólę nie widzę problemu :slight_smile:

ktoś chce znać tytuł piosenki… to ma prawo zapytać :roll: chyba…

a czy kupi płytę w sklepie czy na bazarze lub ściągnie z p2p to już zupełnie inna beczka :-s

Od komentarzy się powstrzymam :?

NIE

Całkowicie zgadzam się z kuzem5. Tworzenie takiego działu to jakiś cyrk, i nie chodzi nawet o to, czy to jest piractwo (choć temu teraz jestem przeciwny, kiedyś było inaczej). To forum według mnie nie zostało stworzone w takim celu. Czy nie ma ważniejszych działów do stworzenia? Swoją drogą ne mam nic przeciwko zapytaniu się o tytuł piosenki i wykonawcę, ale bez przesady, nie można zostać przygniecionym przez takie bzdury (bez obrazy dla niektórych). To nie wszystko. Niedawno powstała kopia tematu dotyczącego reklamy Coca-Coli :x

  1. Na jakiej podstawie twierdzisz, że tacy ludzie są w mniejszości ??

  2. Kto dał nam prawo do osądzania ludzi i nazywania ich złodziejami na podstawie pytania zadanego na forum ??

Drugie pytanie kieruję zwłaszcza do autora tematu.

Zastanów się, zanim coś napiszesz, bo być może swoją sugestią zawartą w tytułowym poście kogoś obraziłeś.

a to już wynika z nieumiejętności korzystania z forum - jest FAQ, nie mówiąc o regulaminie - a wyszukiwarka forum jest zawirusowan i pewnie dlatego z niej się nie korzysta :stuck_out_tongue:

ja jestem zdecydowanie “za” nic się nie stanie jak taki dział powstanie a w dziale “na luzie” troszeczkę się przeczyści :slight_smile:

Wiesz to z autopsji? :?

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 184#235184

żeby, nie być gołosłownym

tak więc zanim oskarżymy kogoś o piractwo, czy inne wykroczenia- wypadałoby mieć na to dowody. Samo domniemanie jest domniemaniem

Dokładnie. Sam to już kiedyś proponowałem.

to sie nazywa prowokacja :x

a czy zassysanie programow freewere z siecie p2p jest nielegalne ?? gdy na przyklad nie mai nnego źródła do zassania softu ??

nie no ludzie :? dział na forum o komputerach JAKA TO MELODIA :hahaha: najlepiej umieścić go tuż pod Problemy :rotfl:

jeśli już i ostatecznie to topic przyklejony w Na Luzie :roll: chociaż to i tak by głupio wyglądało :smiley: :smiley: :smiley:

Proponowałeś temat a nie dział:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 966#204966

Jednak zwolennikiem przyklejonych tematów też nie jestem.

Pamiętam dobrze, co się działo w temacie - logi hijackthis…

A czy zapytanie o tytuł piosenki jest nielegalne. Przeczysz sam sobie kolego. :evil:

wiec sprawdzmy czy osoby ktore pytaja o tytuly piosenek wczesniej niepytaly sie o najlepszy program p2p :lol:

nie trzeba pytać :lol: logi same za siebie mówią co kto ma :lol:

Ehh, nie ma to jak zadać pytanie i samemu sobie odpowiedzieć :smiley:

:hahaha:

mamy na forum dedektywa on wszystko przeswietli :lol:

to ja jeszcze proponował bym powstanie nowego działu: święta/imprezy żeby oczyścić dział na luzie z topicków typu: “dzień dziecka”, “koniec roku”

(żart )

jak ktoś się jeszcze niew zczaił to jestem na NIE

odruzniajmy teze od pytania ja postawilem teze ktora poparlem argumentem :rotfl: a nie pytanie i odpowiedz a to juz jest znaczaca roznica

No mógł by się taki dział sprzydać !!