Nowy komp do 12000zl

jak chce grafe lepszą to niech kupi profesjonalną karte graficzną :stuck_out_tongue:

ale procek chyba za słaby jak na te 2 karty . narazie napewno nie wykorzysta ich 100% możliwości .ale nei ukrywam ze zazdroszcze Gothiczek 3 bedzie smigać aż miło.60-70 klatek na max detalach powinno pójśc bo widziałem już testy i na mocnych(athlon x2 4800, 2 giga ram, 7800GTX) kompach to gra osiaga ok 34…

Złączono Posta : 27.09.2006 (Sro) 7:01

:o :o :o :o haha… dobre… po cholere mu profewsjonalna? ona nie jest do giercowania! i to nic ze kosztuje 4 tys… taki radeonik za 1000zł w grach bije ją na głowę. ale teraz powiedziałeś głupotę… :x

2 karty :mrgreen: komp by chodził jak suszarka i szumial by strasznie 1 wystarczy :slight_smile:

ale my sie nie rozumiemy.to komp do gier ! i twoj wypada gorzej jako komp do tego. nie rozpatrujemy tu kwestki głośności.

http://podzespoly.idg.pl/news/94165.html

Radeon niech się chowa :mrgreen:

zarzućmy 2 radki na pcb i się przekonamy :lol:

Wśród jednordzeniowych radek wygrywa :!:

Radeon ma beznadziejne chłodzenie które chodzi jak suszarka, jak chcesz kompa którego słychac w całym domu to prosze bardzo ja wole ciche chłodzenie a temat chyba jest nie aktualnybo autor dla jaj sobie go założył :mrgreen:

o jakie chłodzenie Ci chodzi? x1900xtx? referencyjne? a może x1950xtx? A w czym problem kupić coś od his’a?(no oprócz ceny :stuck_out_tongue: )

a po co kupywac takie karty za rok to będzie złom :stuck_out_tongue: lepiej kupic cos średniego i za rok kupic nową karte :slight_smile:

czyli ty msamym sam potwierdziłeś ze X1900XTX jest lepszy:P a swoją 7950 nazwałeś srednia kartą.poza tym za rok to to nie bedzie złom! nie presadzajmy. za rok takie karty będą kosztować 900 1200 zł. i będą to średnie karty. to skoro po co kupować dzis bo za ro kto będązłomy to co proponujesz?czekać rok? a potem znów karty nowe się pojawią i znów powiesz ze po co kupować jak wyjdą nowe i te to będzie złom… z taki myśleniem to ja bym nie kupował kompa w ogóle za 4000 zł. kupiłem i jestem zadowolony iczekam na Gothica 3 zeby se na MAX popykać.

?? :x :shock:

tu się zgadzam.

pjedyncze karty 7950 i x1950 mają podobną wydajność ale jak zauważyłwugruś połącz 2 karty X1950XT to zobaczymy która wtedy wygra.radeon ma lepsza architekrure i to widac na tym przykłądzie bo jeden chip graficzny może konkurować z dwoma Nvidii… Nvidia musiała coś wymyśleć- nie wymyśliła lepszego chipa graficznrego to połączyłą 2 grafik iw tandem i sie teraz chwali

Złączono Posta : 27.09.2006 (Sro) 8:06

skoro gośc ma 12 tyś na kompa to może sobie kupic karte za 3 tyś. a za rok se wymieni znowu na najlepszą :slight_smile: bo nikt o zdrowych zmysłach nie wydaje tyle kasy na kompa zawsze max to 3- 4 tys u przecietnego kowalskiego a i taki komp jest dzis wystarczający do gry! więc nie lepiej te 12 tys podzielic na 3?? i kupic dzis za 4 tys mocny sprzet a za rok wymienic kupic kolejny za 4tyś który tego co dzis kosztuje 12tyś pożre na śniadanie?- bo taka prawda może przesadzone troche ale dzis kupiony komputer za 4 tysiaki spokojnie wytrzyma roczek i mozna kupic nastepny który napewno dorówna temu co dzis kosztuje 12

A mi się wydaję, że GumisPB chciał zwrócić uwagę na swój temat i dlatego

założył go :!: Może się mylę, ale wątpie żeby ktoś wydawał 12000pln na komputer :!: :!:

Jasne Jasne jestem tego samego zdania co ,Witheld" że , GumisPB" poprostu chce się pokazać ze są ludzie którzy mają tyle kasy, niewiem żeby naprawde chciał za tyle kupić kompa, kupi go jutro a za pół roku bedzie o połowe mniej wart, najlepiej kupić konsole bo jeśli ma sie na celu wydać kase na granie to oczywiscie ze Komputer sie nieporuwnuje do Konsoli więc jeżeli mniałbym tyle kasy co on to bym poczekał na PS3 Kupił sobie gadżet PSP i wrzystkie dodatki do tego czyli: kierownice pady joysticki maty do tańca itp. wtedy PSP bedzie służyło jako super pad z monitorkiem do ps3 :slight_smile: a jeśli tak bardzo się uparłeś na ten super komp i nigdzie niemuc go ze sobo brać to kup sobie takiego jak proponujo koledzy i tez sobie te żeczy kup typu kierownica i te inne, równie dobry byłby znów laptop to też komp a za 12 tyś to kupisz wspaniałego do gier i przynajmniej bedziesz mugł sobie go zabierać ze sobo! !!

Podsumowywując:

kompa za 12 tyś nieopłaca sie kupować bo kompy cąły czas się zmieniają, cenowo i technologicznie, kompa nigdzie nieprzeniesiesz a jeżeli jusz to troche to ciężke,

Konsola przenosisz bez problemu telewizor wrzedzie zapewne jest na kolonni u babci u wujka cioci dziadka więc da sie wrzedzie grać gdzie TV oraz prąd i chęć grania, więc Za to kase jeżeli che sie pograć to tylko KONSOLA XBOX 360 ale najlepiej PS3 i przeróżne gadżety do tego

no ale komu miałby zaimponować, no bo przecież nie mi :stuck_out_tongue:

wigrus

Jeśli nie Tobie, to nam wszystkim :!: :x