Nowy komp do 2000 zł

q9300

MSI P45 NEO2 FR lub gigabyte GA-EP45-DS3R

2x1gb goodram pro 900 / crucial

HD4850 512/256

samsung f1 320gb

ocz 500w

To ma byś komp przyszłościowy więc obsługa dwóch HD4850 przydała by się . !!

Mariosti* ,

on chciał przyszłościowy więc może quad ??

W dniu 10.07.2008 , o godzinie 19:40 został dopisany post przez SEBA65310

i zasiłka może Corsair CMPSU-520HXEU zamiast 750 wat :o :o

bo i tak narazie około 350 wat będzie mu ten zestaw pobierał

Różnica w cenie to około 30zł i brak odpinanych kabli dla TX.

W sumie to lepiej poczekać . Ceny spadają że teraz to aż szkoda kupować . Nie padła odpowiedź czy różnica w działaniu w codziennym korzystaniu z programów będzie odczuwalna w porównaniu do D805 z 2 GB ramu . Czy głównie będzie to widać podczas grania w gry ?

Chyba najlepiej dać jakąś konfigurację apollo. Po zamówieniu (w sklepie wysyłkowym czyli apollo.pl) składają sprzęt maksymalnie w następnym dniu, potem przechodzi testy… Obudowa nie jest plombowana, wszystkie kable bardzo dobrze ułożone i spięte. Nic nie kradną czego dowodem jest to, że w pudełku od płyty głównej były różne drobne części takie jak pasta termoprzewodząca, pełno przejściówek, różnych kabli, śrubek od obudowy itd itp… :stuck_out_tongue:

Ramu za mało? Do XP raczej nie… ja mam 2GB i przy zminimalizowanym Call of Duty 4 + pełno programów włączonych z autostartu ledwie jest wykorzystane 45%

Karta Graficzna: Radeon HD4850 nie bier takiej karty graficznej. Lepiej już wźąść GF od serii 86xx GT.

Radeony nie mają żadnego wsparcia w sofcie do gier.

:O! :x

Artius , nie odzywaj się lepiej , bo porównywać 86xx GT i Radeon HD4850 to jest żałosne

radek jest ze 2 -3 razy lepszy! !!

2Gb jest w 100% wystarczająco

Ja w viście Ultimated mam 512Mb*(reszta ramu w serwisie ) i wykorzystanie 77% , otwarte mam gg, skype , flash get, icreid mail , kasperskiego 2008 , oprogramowanie kart wi-fi , firefoxa 8 stron + radio internetowe

Już ty to wiesz najlepiej :x Na to jest jedno określenie - FANBOY.

Maksymilian nie bierz quada, bo on jest tak przyszłościowy jak telefon na korbkę :stuck_out_tongue: .

Darth ReX ,

Maksymilian chce komputer gdzies na 8 lat! !!

Za 8 lat może gry będą na procesory 10 rdzeniowe! !!

W dniu 10.07.2008 , o godzinie 20:27 został dopisany post przez SEBA65310

300-500GHz… :smiley: to bedzie czad! !!

ale monitory bedziemy musieć mieć z 50cali , a gry wirtualne :smiley: :lol:

roftl ja po 2 latach już sobie mogłem pomarzyć o gierkach, sprzęt obecnie kosztuje grosze poza E6300 dlatego polecam inwestować w :

-zasilacz,

-proc

-płyte główną

reszte zawsze można dokupić lub wymienić za grosze

Jest pewna zasada ze co 1.5 roku pojawiają się 2 razy lepsze komputerty i co półtora roku cena komputera maleje o połowę

Przykłąd : Kupuje się komputer teraz za 3000 , za 1,5 roku cena jego powinna wynosic 1500 a za 3 lata 750 . Czyli przyszłościowych komputerów nie ma chyba a po tym co tu zostało napisane to chyba nie am sensu w sumie zmieniać kompa ?

Pentium D 805 na jakieś 3 lata z 2 GB ramu i Radeonem x1600 wystarczy ? :stuck_out_tongue:

Przecież dzisiaj to zabytki.

JA mam w posiadaniu kompa - Pentium 2 350Mhz , 32 ramu pc100 , karta zintergrowana i jak to nazwać ??? jeśli Pentium D 805 , 2GB , radek Radeon x1600 to zabytek według Darth ReXa , Ja zauważyłem , że dwurdzeniowe procesory ma może 15% Polaków . Większośc moich kolegów ma athlony XP , semprony , athlony 3000+ , pentiumy 4 ,

Przyrównywanie Athlona i Semprona do Pentiuma to jak porównanie poloneza do BMW.

A ten drugi zestaw to nie zabytek, to relikt.

No chyba tylko do dual core’a, albo wysoko taktowanych D, bo 4’ki były takie sobie w porównaniu do athlonów xp+