Nowy komp do ~2700zł

…A mianowicie ostatnio udało mi się zdobyć fundusze na nową machinę :smiley:

komputer ten ma być przede wszystkim do neta i filmów. Od czasu do czasu zagram sobie w jakąś gierke np. GTA SA…

Chciałbym żeby w tym zestawie znalazł się C2D E4300, no karta nie słabsza niż GF7600 GS 8) po za tym ma być nagerywara DvD a reszta należy do Was :smiley:

Poczytaj

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 626#862626

Bliźniaczy temat

No to moim zdaniem poczytaj topic założony przezemnie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=115758&start=45

Asus P5B na I965 lub na nForce 650i

Ram jak będziesz podkręcał procka (ale tak wysoko) to PDP/OCZ 800 Mhz, lub Goodramy 667 2x512.

Grafika Palint Sonic 7600GS DdR3

Zasilacz Chieftec 450W

Dysk Seagate z serii 7200.10

Nagrywarka Lg H22L/ Pionieer 111D

Ale jak do filmów i GTA SA to ten co masz wystarczy, lub kupić jakiegoś Athlona na AM2.

nie no nie chce mieć już nic do czynienia z athlonami, a chce się przesiąść na na c2d :slight_smile: no może przesadziłem, chce rozwijać swoje zdolności graficzne jeszcze no i niekiedy dobija mnie ten dziad… no i w gothica sobie pogram jak nie SA :D, a poza tym jak dają mi to czemu nie mam sobbie coś nowego złożyć??

Co Ty od nich chcesz! Bardzo dobre procesory! :stuck_out_tongue:

Jakbyś miał 600zł przykładowo na procesor to wybrałbyś c2d czy Athlona X2 5200+?? :smiley: Poza tym przeglądając to forum troche, jak ktoś ma do dyspozycji około 3000zł i chce złożyć kompa nie spodziewałbym się proponowania athlona(no chyba, że przed premierą c2d :slight_smile:

na szczęście to była ironia… No i może dajcie jakieś linki i jak składać to w znaku no nie?? :lol:

Jakbym miał… to bym bral C2D… a potem poszedł na piwo :smiley:

Prawdę mówiąc Athlony są dobrymi procesorami, jednak jeśli dysponujesz taką kwotą pieniędzy to bierz C2D. Athlony 64 to wydajne procki, do niedawna najszybsze na rynku. Sytuacja zmieniła się po wprowaczeni architektury Conroe. Teraz czekamy na odpowiedź AMD.