Nowy komp

Witam wrzystkich . Na poczatek moze powiem ,ze moje wiadomosci komputerowe sa dosyc male wiec poprosil bym was o mala porade a mianowicie niedawno kupilem sobie komputer i niejestem pewien czy to jest dobry sprzet :

procesor:AMD Sepmpron 3100 1.8 GHZ

512 RAM

I karta graficzna : Radeon 9200 128 mb

Dysk twardy :120 GB

Z gury dziekuje za odpowiedzi :slight_smile:

Z tego co podajesz to masz dobrego kompa. :smiley:

karta kupa procek kupa dla mnie oczywiście ale to wszytko zależy do czego potrzebny ci jest komp…

Jeżeli potrzebny Ci jest do gier to nigdy nie będziesz miał wystarczającego :stuck_out_tongue:

A jeżeli coś innego to jest bardzo dobry :-D.

Tylko ta karta mnie niepokoji, mam taką samą i wiem że długo na niej nie pogram, procek w miare.

Według mnie dobry sprzęcior. Ta karta graficzna mogła by byc lepsza ale może by :smiley:

Zgadzam sie :smiley:

wszysko dobrze, ale procesor mógłby być troszkę szybszy… :stuck_out_tongue:

Szybszy to co byś proponował.???

do grania to to nie jest maszyna marzeń :wink:

troszkę mało mocy obliczeniowej, a przede wszystkim słabiutka karta grafiki :stuck_out_tongue:

RAM wystarczy, dysku pewnie też, ale nie podałeś jaką masz płytę główną :!:

Moim zdaniem masz niezłego kompa.

No zły to on nie jest, jeśli nie zajmujesz się czymś na poważnie. [grafika, wideo].

Ale kartę byś jeszcze mógł wymienić sprzedając tą na Radeon 9600 PRO i styknie ;). Chyba, że używasz kompa do pisania w Wordzie itp? :lol:

:twisted: :lol:

sprzedaj ta karte uzbieraj troche $ i kup nową :smiley:

najlepsze rozwiazanie ! a reszta wedlug mmnie goood :wink:

moim zdaniem to ten komp na 1,5 roku wystarczy

jeżeli chodzi Tobie o najlepsze gry ypu Doom 3 to musiałby go dziś wymienić. A jeżeli o podstawowe rzeczy typu WORD czy filmy to ci starczy na kilka ładnych lat :twisted: :twisted:

Ludzie przesadzacie z tymi wymogami. Komp jak na dzień dzisiejszy jest dobry. :smiley:

lazikar - na dzień dzisiejszy dobry, ale dla półpoczątkującego użytkownika komputera raczej ;).

Przesadzasz. :lol:

A sam już nie wiem :-D. Wiem tylko, że mi by nie styknął obecnie taki i jush ;).