Nowy komputer - części

Witam. Mam taką prośbę. Mam na wydanie ok 1800 zł i chciałbym za to kupić sobie jakiś dobry sprzęcik do grania, oglądania filmów HD oraz z rzutnika, słuchania muzyki. Mam parę upatrzonych części ale chciałbym abyście jeśli możecie coś mi doradzili. Najbardziej pasowałoby mi gdyby zestaw był oparty o procesor Intel ( C2D, grafę Radeon ( może być Geforce ), płytę główną DFI lub FOCONN lub MSI. Zależy mi też na dobrej karcie dźwiękowej ponieważ mam amplituner Sony STR DE898 i chciałbym to podłączyć pod ten sprzęt. Dzięki z góry za pomoc.

Tu patrzyłeś?

Za 1800 zł najlepiej komputer oparty na AM3, ewentualnie jakiś budżetowy na i3…LGA775 nie wchodzi w grę :wink:

Z tych zestawów raczej nic mnie nie interesuje w tym przedziale. A jeśli o i3 to np co??? i czemu nie LGA775???

aby spełnic swoje marzenie musisz jeszcze drugie tyle dołożyć!

w kompie jest też ważny zasilacz i buda - chłodzenie a to wszystko kosztuje!

A co ty byś chciał za takie pieniądze, co??? No na i3 coś tam się skleci, pod modernizację w przyszłości, mimo, że ta platforma za rok zostanie zastąpiona nową. LGA775 to już przestarzała podstawka, od kilkunastu miesięcy nie wychodzą na nią nowe podzespoły, więc modernizacja w przyszłości bd trudna i nie opłacalna…

No właśnie zapomniałem powiedzieć że dysk i obudowę mam , a jeśli coś by się złożyło na LGA 775 to i chłodzenie mam. Jeśli tak to do 2000 tysi mogę ewentualnie dopożyczyć.