Nowy komputer do 1200 zł, bez dysku

Nie wsadzisz procesor Intela na płyta AMD.

Karta nie jest głośna, szczególnie nie w takim zestawie, zestawy super ciche polegają na tym żeby każdy podzespół był bardzo cichy. Twój zestaw nie będzie należał do takich, ta kwota jest w sam raz na normalny komputer w taniej cenie. Więc zmiana płyty nie ułatwi Ci tego, bo komputer będzie chodził i tak. Jeżeli chcesz kupić komputer w sklepie internetowym to składałem na esc.pl bo tam jest tanio. :smiley:

Ale ty uparty jesteś… A z resztą co Ja się będę kłócił.

Moja ostatnia rada dla autora tematu: “Rób jak uważasz, uważaj jak robisz”.

Zbytnio mi nie pomogliście w wyborze…a składam komputer od podstaw wiec płytę też potrzebuje…

wiem że mam wziąć procka e5200 ale grafika i płyta…?

Uwagi zachowaj dla siebie, to nie jest komunikator żebyś pisał takie bzdury. Co do tematu to w/w masz komponenty do komputera. Masz wszystko na tacy dobierz tylko do tego procesor i płytę od Intela lub AMD. Wybierasz co chcesz, masz na internecie testy i wszystko czego Ci potrzeba.

A ona jest głośna w 2d jak i 3d, wentylator chodzi cały czas na 100%, w ccc nie da się zmniejszyć obrotów jedynie regulatorem obrotów, wiem bo kolega ma.

A jak “przypadkowo” tego nie słyszy to już jego problem i nie musi wmawiać nieprawdy innym użytkownikom.

płyta: Gigabyte EP35-DS4 /intel P35/ 300zł

GPU: Gigabyte Radeon HD4850 1GB DDR3/256b PCI-E CF 429zł

CPU: DUAL-CORE E5200 2.5 box 231 zł

to chyba będzie mój wybór…