Nowy komputer do 1200zł - Prosze o pomoc

Musze kupic nowy komputer poniewaz stary sie spalil.

Procesor: Sempron 2800+

Płyta główna: Gigabyte GA-K8NS lub Asus K8N

Pamiec: Kingston 512MB

Grafika: Radeon 9550

Dysk: Caviar 80GB lub jakis inny

Obudowa: Logic B5 350W

Co o tym sądzicie?

Ktorą plyte wybrać?

Czy ten dysk bedzie wykrywany przez plyte i system?

Czy zasilacz wystarczy?

Jaki dysk inny polecilibyscie?

Płytke Asusa

Dysk powienen działać bez problemu.

ZAsilacz zmieniłbym na Frotrona z Allegro… bo ten jakiś taki no-name chyba… :roll:

Nie no to zasilka firmy LOGIC nie sa ponoc takie zle ale nie wiem dokladnie

kolega McDracullo dobrze Ci mówi,fortron z allegro do tej ceny :wink:

ten zasilacz lgic to jest g… wart :stuck_out_tongue: pewnie pokroju codiego,megajabta

dysk to bym brał samsunga

Ogólnie to średnia konfiguracja. :roll: Szkoda, że nie napisałeś do czego zamierzasz wykorzystywać ten komputer, bo jeżeli do gier to nowsze gry powinny nawet pójść ale nie jestem pewnien. Natomiast jeżeli do prac biurowych i netu to jest dobry :slight_smile:

Brałbym płytę ASUS-a :slight_smile:

Powinien być ok :?

Raczej tak.

A o jakiej pojemności szukasz ??

Dysk to 80GB. Do neta muzy itp. bedzie wykorzystywany. Gry chodza bo moj kolega ma troszke gorszy i gra tam w jakies nowsze gierki.

Ale na komputroniku pojawil sie komentarz:

Czy to prawda i czy zawsze tak jest?

To jak do takich celów to, to jest dobra konfiguracja :wink:

W nowsze gierki na takim sprzęcie to można pograć ale nie licz na to, że pograsz na max detalach :stuck_out_tongue:

Zastanawiam sie jeszcze tylko nad dyskiem chodzi mi o to zeby nie sprawial problemow i byl w miare wydajny i cichy.

Weź Samsunga SpinPoint’a. Mi sproblemów nigdy nie sprawiały dyski od nich. Ogólnie są bardzo dobre.

Normalne. W dziedzinie informatyki szybko wchodza nowe technologie na rynek, a stare tanieją :wink:

A co powiesz o tym? Warto zasiłkęwymienić na mocniejszą i markowa. I zgodnie z Twoją propozycją będzie git.

http://www.axon.com.pl/produkt.php?id=4716

Płyty głównej nie bierz Gigabyte jeśli nie chcesz kupować karty muzycznej od razu…no chyba, że nie zależy Ci na jakości dźwieku

OTy - kosmos.

JNJN