Nowy Komputer do oceny

Witam :slight_smile:

Zakupiłem tydzień temu oto taki zestaw:

Płyta Głowna: Gigabyte Ga-G31M-ES2L Socket 775 / PCI-Express / HD Audio / LAN / 4 SATA 3Gb/s / 8 USB 2.0

Procesor : Intel Pentium® Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz 2MB + oryginalne chłodzenie

Pamięć: GOOD RAM 2 x 2GB DDR2 800MHz CL5 DIMM Dual Channel

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9800 GT 1GB DDR3 256bit

Dysk Twardy: 500GB Samsung Sata 7200obr.

Nagrywarka DVD Samsung

Zasilacz 400wat VANO

Obudowa jakaś czarna z wyświetlaczem LCD :stuck_out_tongue:

Na tyle obudowy od wewnątrz zainstalowany wentylator z możliwością regulacji obrotów z przodu obudowy.

Monitor: Samsung 931BW Sync Master 2ms 2000:1 ( podlączony przez DVI )

Głośniki Creative 5.1 T6060 + Creative Sound Blaster Audigy SE 7.1

Jak oceniacie ten zestaw ? Długo pośmiga ? Jakie gierki z nowości mi rusza ?

Pozdrawiam

Wypasik,a co do gier to nie wiem bo nie gram w gry…

czekam na więcej komentarzy :wink:

nic nie było podkręcane… i moje pytanie odnośnie tego właśnie czy warto coś tutaj podkręcać ?

O podkręcaniu zapomnij! ;p

extra zestawik

OK :smiley: to super !

więc o podkręceniu można jedynie mówić za parę lat jak już będzie wymiękać hah :lol:

Dodane 03.05.2010 (Pn) 17:55

a procek dobry ?

bo widziałem w podobnej cenie na allegro procki 4 rdzeniowe wiec nie wiem czy wtopy nie zrobiłem ;p

Ten zestawik co podałem kupiłem u siebie w mieście za jakieś 1600zł :stuck_out_tongue:

Ogólnie zestaw nie jest zły ale można złozyc lepszy w tej cenie, na bardziej przyszłosciowym sockecie.

Płyta głowna slaba, nie nadaje się do podkrecania, zasilacz tez nic specjalnego…

osobiście uważam że średni ten zestaw. Socket bez przyszłości, ramy na ddr2, wolałbym coś na ddr3. Procek Dual Core-> wolałbym coś z core2duo. Sprzęt przyzwoity ale z późniejszą rozbudową (powiedzmy za kilka lat) będzie ciężko. Z overclockingu nic nie będzie na tym sprzęcie.

Niewiem czy tutaj nie powinien być zasilacz o mocy 500wat, Ja przy swoim 8800GT i procku Athlon 5600+ X2 na płycie głównej Gigabyte GA-MA69G-S3H mam 460WAT…

Masz racje ale tak to zestaw nie jest zły :slight_smile: Szczególnie,że da się regulować chłodzenie :lol:

Co to w ogóle za zasilacz vano?

W google mam ledwie 500 wyników w tym 2 link prowadzi do tego tematu…

Albo taki no-name że jeszcze w internecie opisów nie ma…

Poza tym masz już taki temat gdzie mogą ci ocenić:

zestawy-komputerowe-kwiecien-2010-t267420.html

Poza tym nie chodzi tylko o liczby ale i jakość, co mi z tego że zasilacz ma 500 w jak padnie po miesiącu albo chodzi jak kosiara.

Źle, patrz 1 obrazek w temacie “Zestawy komputerowe…”

Czarodziejska kula mi padła więc nie powiem

Polecam Ice Tower i Sapera

Nie bądź cyniczny kolego :smiley: