Nowy Komputer do oceny

(Jakub M2) #1

Witam :slight_smile:

Zakupiłem tydzień temu oto taki zestaw:

Płyta Głowna: Gigabyte Ga-G31M-ES2L Socket 775 / PCI-Express / HD Audio / LAN / 4 SATA 3Gb/s / 8 USB 2.0

Procesor : Intel Pentium® Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz 2MB + oryginalne chłodzenie

Pamięć: GOOD RAM 2 x 2GB DDR2 800MHz CL5 DIMM Dual Channel

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9800 GT 1GB DDR3 256bit

Dysk Twardy: 500GB Samsung Sata 7200obr.

Nagrywarka DVD Samsung

Zasilacz 400wat VANO

Obudowa jakaś czarna z wyświetlaczem LCD :stuck_out_tongue:

Na tyle obudowy od wewnątrz zainstalowany wentylator z możliwością regulacji obrotów z przodu obudowy.

Monitor: Samsung 931BW Sync Master 2ms 2000:1 ( podlączony przez DVI )

Głośniki Creative 5.1 T6060 + Creative Sound Blaster Audigy SE 7.1

Jak oceniacie ten zestaw ? Długo pośmiga ? Jakie gierki z nowości mi rusza ?

Pozdrawiam

(system) #2

Wypasik,a co do gier to nie wiem bo nie gram w gry...

(Jakub M2) #3

czekam na więcej komentarzy :wink:

nic nie było podkręcane.. i moje pytanie odnośnie tego właśnie czy warto coś tutaj podkręcać ?

(Jarek Zakrzewski1) #4

O podkręcaniu zapomnij! ;p

extra zestawik

(Jakub M2) #5

OK :smiley: to super !

więc o podkręceniu można jedynie mówić za parę lat jak już będzie wymiękać hah :lol:

-- Dodane 03.05.2010 (Pn) 17:55 --

a procek dobry ?

bo widziałem w podobnej cenie na allegro procki 4 rdzeniowe wiec nie wiem czy wtopy nie zrobiłem ;p

Ten zestawik co podałem kupiłem u siebie w mieście za jakieś 1600zł :stuck_out_tongue:

(Adio741) #6

Ogólnie zestaw nie jest zły ale można złozyc lepszy w tej cenie, na bardziej przyszłosciowym sockecie.

Płyta głowna slaba, nie nadaje się do podkrecania, zasilacz tez nic specjalnego...

(lukasz_n) #7

osobiście uważam że średni ten zestaw. Socket bez przyszłości, ramy na ddr2, wolałbym coś na ddr3. Procek Dual Core-> wolałbym coś z core2duo. Sprzęt przyzwoity ale z późniejszą rozbudową (powiedzmy za kilka lat) będzie ciężko. Z overclockingu nic nie będzie na tym sprzęcie.

(S P I D E Y) #8

Niewiem czy tutaj nie powinien być zasilacz o mocy 500wat, Ja przy swoim 8800GT i procku Athlon 5600+ X2 na płycie głównej Gigabyte GA-MA69G-S3H mam 460WAT..

(system) #9

Masz racje ale tak to zestaw nie jest zły :slight_smile: Szczególnie,że da się regulować chłodzenie :lol:

Co to w ogóle za zasilacz vano?

W google mam ledwie 500 wyników w tym 2 link prowadzi do tego tematu...

Albo taki no-name że jeszcze w internecie opisów nie ma...

Poza tym masz już taki temat gdzie mogą ci ocenić:

zestawy-komputerowe-kwiecien-2010-t267420.html

Poza tym nie chodzi tylko o liczby ale i jakość, co mi z tego że zasilacz ma 500 w jak padnie po miesiącu albo chodzi jak kosiara.

Źle, patrz 1 obrazek w temacie "Zestawy komputerowe..."

Czarodziejska kula mi padła więc nie powiem

Polecam Ice Tower i Sapera

(system) #11

Nie bądź cyniczny kolego :smiley: