Nowy komputer-mała ilość fps w grach pomimo dobrego kompa

Witam. Mam pewien problem. Mam małą ilość fps w grach pomimo dobrego kompa. Komputer ma 3 dni.

Procesor - Intel Core i3 530

ram - 4 GB

grafika - Ati radeon HD 5770

Windows 7 Home Premium wersja 64 bitowa.

Normalnie to wszystkie najnowsze gry powinny mi chodzic na bardzo dobrej grafice. Tak było do dzisiaj. Włączam kompa i w world of warcraft mam 15-20 fpsow (wczoraj mialem ponad 30). Tak samo gta IV dziś mam 25 i gra się zacina. Co zrobić? Proszę o pomoc.

Najnowsze sterowniki do karty.

Tu masz najnowsze

http://game.amd.com/us-en/drivers_catal … ws-7-64bit

ale nie znaczy że są najlepsze :stuck_out_tongue:

A moge coś na tym stracić gdy zainstaluje te najnowsze sterowniki? I czy jakby coś można przywrócić tak żebym miał takie sterowniki jakie miałem?

zainstaluj najowszy, wątpie żeby były jakieś problemy. Można wrócić do poprzedniego sterownika albo poprzez przywracanie systemu albo w menedzerze urzadzen jest opcja przywroc poprzedni sterownik

Problem rozwiązany. Wielkie dzięki za pomoc. Teraz ilośc fpsów nie spada mi nigdzie poniżej 30 :).

Dodane 03.08.2010 (Wt) 18:36

Jednak problem nadal sie powtarza jednak tylko w grze World of Warcraft najczęściej w mieście. Fps wynosi wtedy 7. Zmiejszyłem wszystko na minimum poza rozdzielczością i fps wynosi wtedy 60. Ale czy nie na full texturach na takim komputerze nie powinno chodzić płynnie?