Nowy komputer... możecie ocenić?

Jedno jest pewne - nie Radeon X1600PRO a GeForce 7600 GT - cena podoba a GF lepszy i to dużo. A co do procka… jak widzisz mam podobny tylko model wyższy, i powiem Ci że to potężna maszyna. Jeżeli nie chcesz odpalać gierek na maksie lub nie bawisz się grafiką (albo po prostu nie zależy Ci na jak najszybszym renderingu) to wybrałbym Athlona 64 x2 ew. Intel Pentium D. I pamięci… polecam DDR 2 800 Mhz :slight_smile: pozdrowienia :slight_smile:

Pentium D nie polecam lepiej AMD, jak Intel to tylko C2D, GT lepiej kupić Galaxy z Zalmanem GS można bez problemu podkręcić do poziomu GT, między GS a GT jest 100 zł różnicy, a na GS i tak bez problemu się pogra w nowsze tytuły

:x

szkoda się denerwowac :wink:

fajny procek :mrgreen: a komputer to maszyna piekielna :stuck_out_tongue:

djkamilos i kolezanka ma kupowac sprzet w 10 różnych sklepach? nie lepiej w jednym? i to złozony od razu.(i bezpieczniej tak bo ci fachowiec złoży). a to do kazdej paczki dolicz przesylke 15 zł i wychodzi drożej.ja sprawdzałem . złozyłem kompa na komputroniku i na innym tanszym i wyszlo na to samo bo w tym tanszym doliczaja za takie duperele jak zlozenie kompa czy przesylka a w komputroniku nie. i wyszlo to samo praktycznie z różnica jakichś 20, 30 zł… wiec przy kompie za 3000 to 1% ceny to raczej nie wiele. owszem ceny detaliczne w komputroniku sa wyzsze.

No i ciekawe jak mu działają na tym czymś pamięci ddr2 :smiley:

pyrusia Nie słuchaj tego psełdo znawcy komputerów. Najlepiej jest wziąść jakiś zestaw z Core2Duo. Jak narazie to te procesory są najlepsze do gier. Było parę fajnych propozycji z takim procem więc wybierz którąś z tych.

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 11:15

Ja tylko podawałem propozycje. Dałem to co najszybciej wyszukałem. Nikogo nie zmuszam do kupowania w tych sklepach.