Nowy komputer nie wykrywa napędu

Witam zakupiłem wczoraj nowego kompa po podłączeniu wszystkiego ze starego kompa działa wysmienice oprócz właśnie napędu LG cdrw nie wykrywa mi go w biosie.Moja płyta to ASUS A8V-VM tu jest foto jak to podłączyłem :

img177.imageshack.us/img177/565/boardib8.jpg dyskietka i dysk sa podłączone na orginalnych taśmach jakie dostałem,napędy CD i DVD są na jednej dvd ma zworke na master (przestawiałem zworki róznie u ciągle nie wykrywało a to dvd lub cd albo wogóle żadnego) a CD mam teraz na slave macie jakieś pomysły jak to rozwiązać :? .Druga sprawa po zinstalowaniu sterowników od płyty (nie mam na razie żadnej karty graficznej grafike mam zintegrowaną) nie moge za chiny ustawić odświeżanaia85 h jak to ustawiłem to obraz był jakiś za przeproszeniem z dupy czarne paski po bokach musialem rozciągać obraz przez ustawianie w menu monitora ale cały czas mam wrażenie że jest 60 h a w ustawieniach pokazuje że jest niby i w menu monitora 85.Mam coś takiego :

img150.imageshack.us/img150/1947/capture28122006121725lm4.jpg

Spróbuj ustawić zworki na CS (Cable Select), do końca taśmy (czarna wtyczka) podłącz DVD a do siwej wtyki podłącz CD.