Nowy komputer

Siema. Chcę kupić nowego kompa, ale po św bo będzie taniej tylko kiedy zaczną się przeceny?? :smiley:

http://www.bellnet.pl/wrozba.php

hevet ,

Bardzo pomocna ta stronka :smiley:

A teraz do ciebie drogi michal122 ,

Tego nikt nie wie.

Jak się zaczną to na pewno się dowiesz.

I za jaką kaskę chcesz kupić tego kompa.

max 2000 tysiące wliczając w to windowsa

http://sklep.vobis.pl/oferta/komputery/ … _star.aspx myślę nad tym kompem :slight_smile:

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

  1. jestem całkowitym przeciwnikiem Windowsa Visty więc go jak najbardziej odradzam:) Przynajmniej do czasu SP2…

  2. jestem też przeciwnikiem gotowych komputerów… taniej i lepiej będzie poskładać samemu. Popatrz np. po allegro i zobaczysz ile możesz zaoszczędzić.

Pozdrawiam,

xXxMAROKOxXx

no ale je czekam jak stanieje w okolocach 1800 zł wtedy chcę kupić

Ehhhh. Jak chcesz:) Nie chodzi mi o to, że cena spadnie. Tylko lepiej moim zdaniem złożyć składaka i potem możesz go sobie swobodnie rozbudowywać… A na całych kompletach masz plomby i po sprawie. Ale każdy ma swój styl:) Rób jak chcesz;p Ja tylko doradzam.

Pozdrawiam,

xXxMAROKOxXx

Gotowych zestawów się nie kupuje :slight_smile:

Intel Pentium Dual Core E5200

Gigabyte GA-EP31-DS3L

OCZ Technology 2GB DDR2 800MHz CL5

GeForce 9600 GT Gainward 1GB 2xDVI

CoolerMaster Elite 334 Black-Silver

OCZ PCPower&Cooling Silencer 370W

Microsoft Windows XP Home PL SP3 OEM

Samsung SpinPoint F1 250 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)

Razem: 2070

Zestaw dużo lepszy.

Dodać do tego jeszcze 100 zł na chłodzenie Pentagram Karakorum i kręcisz do 3,7 ghz :slight_smile:

no wiem ale po 2 latach już gwarancji nie ma i wtedy może coś sobie rozbuduje

kucze będę musiał porozmawiać z ojcem

eyeti a na jakiej stronie te podzespoły

www.komputronik.pl

no spoko zestaw tylko nie wiem czy kupować nowy dysk jak mam teraz 1,5 roczny

eyeti , komputronik, droższy od proline.pl - polecam ten sklep, fachowa obsługa i ceny ( w mojej miejscowości ) najtańsze !

Gotowców się nie kupuje, z tego względu, że - zasilacz jest jak bomba, pograsz dłużej i czeka serwis, pamięci - no name jak zawsze, dysk - najgorszy, cena - czasem o 400 zł drożej jak miałbyś sobie sam złożyć.

Za tą cenę złożysz o wiele lepszy komputer, z lepszą konfiguracją.

no ja teraz będę kombinował na komputroniku jak sie dogadam z ojcem to sie kupi te podzespoly a wujek mi złozy ale w sumie to chyba kupie gotowy zestaw bo przez te 2 lata chyba nie będe zagladał do środka

michal122 , ok, tylko wiesz, zasilacz w tym komputerze jest do wyrzucenia na starciu - mówię Ci to z doświadczenia. Kupisz gotowca i będziesz żałował. Bo jak pójdzie Ci zasilacz - to sam go nie możesz wymienić ( plomba ) tylko serwis Vobis i dwa tygodnie lub więcej jesteś bez kompa. A uwierz mi te zasilacze, w 90% padają w przeciągu pół roku.

Nie kupuj w komputroniku, DROGI SKLEP. Polecam proline.pl

paracik , ma rację.

Dzięki na pokierowanie mnie na nowy sklep.

Gotowców się nie kupuje.

I co Ty na to ? :smiley:

dobra ale czy w komputroniku będą mogli mi złożyć takiego kompa czy samemu??

http://www.inwazjapc.pl/index.php?main_ … s_id=31310 a co myślicie o tym zestawie?