Nowy komputer

michal122 ,

Super zestaw =D> =D> =D>

Szczególnie

i

Jeszcze raz =D> =D> =D>

no to chyba ten wezme jak mówisz że dobry :slight_smile:

eyeti sobie żartuje, wg mnie ten komputer, co podałeś michal122 jest niewarty takiej ceny. W takiej cenie, to możesz sam złożyć coś lepszego. Zresztą zasilacz to jakiś no-name, więc może Ci coś spalić.

postaram się dowiedzieć jakiej firmy jest ten zasilacz i dysk jak się dowiem to wam powiem :smiley:

michal122 , jeśli jesteś taki mądry i wiesz od nas lepiej, przy czym upierasz się przy swoim, to w takim razie nie wiem po co tworzyłeś ten temat. Jeśli myślisz, że MY mało wiemy, to jesteś w wielkim błędzie, kupisz tego złomka, to sam się przekonasz.

Dysk zapewne Seagate a zasilacz typowy no-name produkowany przez naszych żółtych braci.

Po za tym michal122 , mój poprzedni post miał na celu uświadomienie ciebie że ten zestaw nie jest wart nawet złamanego grosza.

http://www.inwazjapc.pl/ ja bym chciał złożyć kompa z części na tej stronie

To poszukaj tych części, co wyżej koledzy napisali. Nikt CI ponownie tego samego nie będzie szukał na innych stronach, masz napisane, to szukaj Ty.

michal122 , ty to tez masz problem naprawdę !!

Koledzy ci napisali jaki możesz sobie kupić bebechy o to cie taniej wyniesie niż kupienie gotowca.

Większość sklepów, w tym Komputronik, składa komputery (oczywiście jeśli w danym sklepie zamówisz podzespoły, które do siebie pasują). Nie wiem, jak jest w InwazjaPC.

no ale jak będę kupował tego gotowca to chyba się dowiem jakiej firmy

michal122 , powiedzieć to oni mogą - ale czy prawdę Ci powiedzą ? Nie możesz otworzyć obudowy i spr. bo masz plombę i tutaj tkwi haczyk :stuck_out_tongue:

Chcesz to kupuj gotowca, ale o pomoc już tutaj nie proś, skoro jesteś najmądrzejszy od nas i wszystko wiesz naj. W takim razie pytam po co był tutaj tworzony następny temat ?

powiedzieli że podzespoły moge sobie wybrać jakiej chce firmy

Czyli nie kupujesz gotowca tylko składasz komputer (fizycznie montowany jest przez sklep, ale ty dopierasz podzespoły).

podzespoły.

Tak. Ale ja wolę mieć zestaw z cztero rdzeniowym procesorem bo nie chce zmieniac kompa z trzy lata tylko za około 5 lat. Nie chodzi mi oto żeby za te 4 lata szły mi wszystkie gry

No to dołóż prawie 1000zł żeby to było sensowne.

doloze ok 500 zl

skoro zależy ci na rdzeniach to wybierz firmę z procesorami AMD… mają oni w swojej stajni 3 i 4 rdzenie.