Nowy laptop problem z internetem


(Milmatom) #1

Dziś odebrałam nowego laptopa Asus s400 - windows 8. Wszystko działa dobrze, poza internetem (wi-fi), raz działa sprawnie, później strony wolno sie otwierają, albo całkowicie się rozłącza i tak w kółko. Na innych laptopach, telefonie, tablecie internet działa sprawnie, wiec problem tkwi w nowym laptopie. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną, na tych rzeczach kiepsko się znam, wiec liczę na jakąkolwiek (dobrze wytłumaczoną) pomoc :slight_smile:


(Wheelmants) #2

Powinno ci to minąć po paru tygodniach użytku.Też tak miałem i ustąpiło jedynie kiedy się grzeje to pinguje.Karty sieciowe się w laptopach nieźle grzeją.


(Milmatom) #3

Dziękuję za odpowiedź, jednak średnio wyobrażam sobie użytkować komputer przez kilka tygodni, w którym strona otwiera sie średnio co 5 min albo wcale.


(roobal) #4

milmatom , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałaś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.