Nowy Monitor 19" LCD

Witam mam zamiar kupić sobie monitor LCD 19 mam na to 700 zł i kompletnego pojęcia na ten temat więc proszę o pomoc i jakieś propozycje :slight_smile:

proponuje ten:

http://proline.pl/sklep.php?prodid=SAMSUNG+19+953BW+B

ma piękny wygląd a także parametry :slight_smile:

a dlaczego nie chcesz większego monitora? mógłbyś mieć 20 lub nawet 22 cale, większy komfort pracy

może i miałby większy komfort pracy ale napewno znacznie gorsze parametry a co za tym idzie gorsze kolory, gorszy obraz no i bardzo ważne(przynajmniej dla mnie) bardziej męczyłyby mu sie oczy …

Racja ale wole mieć mniejszy monitor z jak najlepszym obrazem

Samsung 931CW lub T190 to są moje propozycje - a poza tym wycieczka do sklepu się kłania.

nie wiedziałem, że im mniejszy monitor tym znacznie lepsze parametry a co za tym idzie lepsze kolory, lepszy obraz no i mniej męczą się oczy - cały czas się czegoś uczę :slight_smile:

Bo to nie jest tak

Za te 700zł dostaniesz bardzo dobrą 19" lub dobrą/przeciętną 20"/22"

efazeti , grafika może nie dawać rady obsłużyć.

Więc jaki mi radzicie do 700 zł 19" LCD

Propozycje masz a do sklepu się przejść nie możesz żeby obadać i kupić twoim zdaniem lepszy ??

Imo kupowanie akurat monitora polecanego na www to śmiech na sali. Pewnie nawet nie zadałeś sobie trudu żeby jakiekolwiek testy poczytać.

hę? :x

co grafika może nie dać rady obsłużyć monitora? :expressionless:

problemy z czytaniem?

przecież wyraźnie ci napisano jakie modele, ale idź do sklepu i je oglądnij, obejrzyj jakiś filmik pokazowy, zobacz jakie kolory(czy żywe, ładne) itd.

gruchacz , im większy monitor, tym musi być lepsza karta, by obsłużyć daną grę w full rozdzielczości. Jak jest słabsza karta, to jedocześnie trzeba ustawiać mniejszą rozdzielczość/detale.

Więc chyba, jeśli się ma jaką taką kartę, której nie ma zamiaru się wymieniać wziąć 19", niż 21", czy więcej.

Witam.

Ja poleca monitor nie 19" a troche więcej 20" Samsunga T200HD. Jest to bardzo dobry monitor o dobrych parametrach oczym świadzczą dobre opinie, oprócz komputera możesz podłączyć także:

konsole, kablówke, DVD itp.

cena tego cacka to tylko 809 zł.

a czy ktoś każe grać w full rozdziałce? :expressionless:

i nie każdy kupje większy monitor do gier, tylko do np. wygodniejszej pracy i oglądania filmów

patrz wyżej

Z tym się zgadzam, ogólnie z czystym sumieniem mogę go polecić, ponieważ taki sam monitor ma mój kumpel, obraz, kolory, kontrast itp po prostu pierwsza klasa, w końcu to Samsung a moim zdaniem Samsung robi NAJLEPSZE matryce :wink: