Nowy monitor z tunerem TV, do 1000zł

Witam,

Planuję kupić nowy monitor do komputera. Nie śledzę na bieżąco rynku monitorów, więc nie wiem co jest godne uwagi. Próbowałem wybrać jakiś monitor z przygotowanych zestawów, ale mam większe oczekiwania wobec nowego monitora :slight_smile:

Będzie on służył m.in. do

-przeglądania stron www,

-grania w gry(na pc oraz ps3) i

-oglądania filmów

Oczekiwania

-tuner TV z obsługą mpeg-4

-dobra matryca

-przekątna 22-24 cali / najlepiej jak największy :smiley:

-cena: <1000zł /gdyby był np. droższy o 100zł to da radę, ale wolę trzymać się limitu

-fajnie gdyby można go było powiesić na ścianie(ale to jest najmniej ważne)

Będąc wczoraj w Electro world polecono mi monitor LG m227wdp-pz. Ustawiony był obok samsunga sm p2270hd. Obraz na LG moim zdaniem był zdecydowanie lepszy. Co o nim sądzicie?

W Internecie znalazłem jeszcze inny monitor od LG M2362D-PC. Większy o cal, ale nie widziałem go w akcji i trudno mi go ocenić. Nie wiem czy jest to wyższy model od tego m227wdp-pz?

Proszę o pomoc przy wyborze i fachowe porady.

Pozdrawiam,

Rafał

Osobiście polecił bym ci della 2209wa obecnie kosztuje ok 900zł a jest to monitor 22" na matrycy ips o niebo lepszej od wszystkich matryc TN… odwzorowanie kolorów mogę spokojnie porównać do monitorów crt w porówaniu z tn-kami nie ma porówania w zasadzie ;] jedyny minus to brak tunera tv ale za to jak dobrze poszukać to znajdziesz 3 letnią gwarancję next business day czyli po uszkodzeniu i zgloszeniu nastepnego dnia roboczego masz w domu kuriera z nowym monitorem ;] plus gwarancja 0 pixeli ;] a tuner tv polecam kupić po prostu wewnętrzny do komputera z tv analogową i dvb-t ;] dodatkowy plus to więcej opcji jak np nagrywanie itp… ;]

może np: http://allegro.pl/item1176122285_tuner_ … _nowy.html

apropo wybranych przez ciebie brałbym raczej: M2362D-PC posiada on lepsze parametry ;]

Mój wątek:

telewizor-fullhd-jako-monitor-t406722.html

Dzięki za odpowiedź.

W moim przypadku tuner tv w pc niestety odpada.

Komputer ryczy jak traktor i grzeje jak kominek. W upalne dni wolałbym po prostu włączyć monitor z tunerem tv i cieszyć się telewizją lub cichą konsolą ps3. Ponadto zewnętrzny tuner to dodatkowa skrzyneczka, za którą trzeba sporo dopłacić i którą trzeba gdzieś postawić, a wolę mieć wszystko w jednym opakowaniu :smiley:

Poza tym to technologia zastosowana w tym Dellu rzeczywiście jest imponująca i w filmikach na youtube wygląda to ciekawie.

W drugim wątku znalazłem ciekawy monitor.

http://allegro.pl/item1165436337_samsung_2333hd_monitor_tv_23_full_hd_2xhdmi.html

Czy jest porównywalny do LG M2362D-PC

ewentualnie lepszy/gorszy? Bo różnica w cenie niewielka, a czasami możliwości różne.

Dodane 05.08.2010 (Cz) 22:50

A porównując LG M2362D-PC do tego samsunga w linku poniżej, to który lepszy?

Czy w tej cenie jest może coś lepszego, wartego uwagi?

Pozdrawiam