Nowy operator internetu

Kończy mi sie umowa z orange i nie wiem czy przedłużyć czy szukać lepszej oferty. Chodzi mi o internet przez łącze telefoniczne ADSL. Ma ktoś jakiś rzetelny ranking dostawców?

unnamed456 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Była prośba o rzetelny ranking.

OT - kosz.

Z tymi operatorami na wsi, to jest niezły problem. W sumie bardziej ci polecam Netię, ze względu na bardzo dobry router bezprzewodowym jaki dają za darmo, w przeciwieństwie do TP, która za swojego szajsa zwanego LiveBox każe sobie płacić. Ale problemem w Netii jest oczekiwanie 40 dni na podłączenie, bo tyle trwa procedura przeniesienia numeru z TP lub podpisania odpowiedniej umowy. Zawsze możesz skorzystać z takich usług:

http://www.dostawcy-internetu.pl/internet-satelitarny

Ewentualnie poszukać jakiegoś innego dostawcy w swoim mieście. I napisz, jakich masz u siebie.

Ty sobie żarty robisz? Nie dość że ceny kilkukrotnie wyższe niż przy “normalnych” łączach, to jeszcze gorsze pingi. To się nadaje tylko na prawdziwe odludzie, gdzie nawet GPRS nie dociera.

Router to tylko dodatek, który zawsze można kupić samemu.

Najpierw dowiedz się, jaką ofertę ma Netia dla twojego miejsca zamieszkania (trzeba wpisać na stronie adres i telefon, wyświetli się dostępna oferta). Potem porównaj to z Multimo, Orange i Etlinkiem (jeśli masz zasięg).

Nie jesteś może w zasięgu jakiejś kablówki?

Takiego rankingu nie ma, bo po pierwsze ceny się zmieniają, po drugie np. taka Netia ma różne oferty dla obszarów o różnych ograniczeniach technicznych.