Nowy operator? który?

Znalazłem przypadkowo link do niby nowego operatora komórkowego:

http://www.nowyoperatorkomorkowy.pl/

co to za operator?

za 137 godzin się okaże ;]

Mnie całe to zamieszanie z nowymi operatorami jakoś nie rusza… Od 3 lat korzystam z Simplusa, tylko telefon od czasu do czasu zmienię na “bardziej wypasiony”.

http://gsmonline.pl/portal/news/news.js … morkowy.pl

szczególnie polecam lekturę komentarzy.

a wiec będziemy pewnie musieć poczekać te kilka dni i się okaże co i jak?

hm … w komentarzach przeczytałem że ponoć 30 gr za minutę do wszystkich … to by było coś :slight_smile:

akurat niedługo kończy mi sie umowa z orange :stuck_out_tongue: (80gr minuta)

a że z telefonu głównie dzwonie … :twisted:

p.s. pamięta ktoś czasy gdy minuta kosztowała 2,50 zł i bez naliczanie sekundowego ? :x

ja buliłem 2.90… to były czasy.

Połączenie 1s = 2.90

Połączenie 59s = 2.90

Połączenie 10min = bagatela 29zł

lol :o

A w erze 7 lat temu w szczycie było 3,59 i kto miał drożej?

LOL, no to mnie rozbroiłeś… a nie zauważyłeś w tym komentarzu pewnej ironii…??

ja mialem plusa przez 4 lata z cena minuty 2,5 zl i sms 50gr :smiley:

Ja również pamiętam czasy połączeń

minuta - 2,50

usługa sekundowe naliczanie - 15 zł w abonamencie

TO BYŁY CZASY - umartwień 8) :lol:

i do tego w plusie była płatna prezentacja numeru :? to były czasy, oszczędzało sie jak tylko mogło :mrgreen:

A pamietacie jak startery były po 60 zł ?:smiley:

w sumie gdyby byly po 30 zl zlotych (startery) to nie mialbym nic przeciwko, bo duzo dzieciakow kupuje za 5zl i wiecznie robia sobie jaja :confused:

w plusie gdy mialem drugi raz przedluzac umowe, to zaproponowali mi dodatkowe 30 minut (30 juz mialem) lub wymiane telefonu [Nokia 6220 za niezla sume (wtedy juz byla 6230 lub 6230i)] - abonament 50zl, a cennik uslug nie chcieli zmienic :smiley: . W idei mialem w 2004 za 61 zl 75 minut + minuta w sieci od 40gr w dol :stuck_out_tongue: poza siecia chyba 80gr, sms 22gr + nowy telefon = ale wtedy to byl szok xD

To będzie wirtualny operator komórkowy.

wirtualny czy nie ważne by było takio :stuck_out_tongue:

No jeśli by był wirtualny to coś takiego jak mBank Mobile więc nie będzie nic ciekawego.Z tego co wiem to przetargi już się rozpoczęły na tego WIRTUALNEGO OPERATORA.To nie będzie operator jak np.Play,heyah czy plus NIE!

0,5 zł to i tak tanio w orange 60 gr do innej sieci

No, to moze z orange (na play za wczesnei)? Tak jak z PLUS - SAMI SWOI a Era Heyah:)

Sorry za błędy ale ta klawiatura na której pisze jest dziadowska.

mokreoko=Troche nie rozumie co ty tam napisałeś jakiś play sami sowi.Nie umiesz się wysłowić?Chyba tak a jeśli nie wiesz co my tu piszemy to po co wchodzisz w rozmowę?