Nowy operator t4

Witam! niedawno uslyszalem w telewizji o tym, ze w przyszlym roku wchodzi na nasz rynek 4 operator : T4. co o tym sadzicie? jakie sa wady a jakie zalety, moim zdaniem najwieksza zaleta tego jest to ze bedzie wieksza konkurencja i wieksza walka o klienta, a my tylko na tym skozystamy!

nie słyszałem o tej firmie. Jak będzie dobra stawka i zasięg to przechodze. Ale czekam jeszcze 2 lata bo nie dawno podpisałem umowę z plusem i fon 6020 który zmieniam na k700i :DD

nie lubie sie poslugiwac gotowcami zawsze wole cos z glowy napisac, ale tym razem poszedlem na latwizne :smiley: : http://www.computerworld.pl/news/78452.html

A nie czasem P4 - Project 4 :P??

http://pl.wikipedia.org/wiki/P4

http://www.project4.pl/

Bedzie na pewno taniej.

nie spodziewałbym sie rewelacji, przed wejściem orange też wiele osób piało z zachwytu a wiele sie nie porobiło a wg mnie na gorsze.miałem 2 abonenty u nich i na szczęście tylko jeden mi został.prawda jest taka ze nikt drastycnie nie obniży cen i te firmy wiedzą jak bardzo konkurować cenowo w zależności od rynku.takich wielkich zmian spodziewano się kiedyśna rynku bankowym a niestety lokaty np w raiffasen w niemczech i u nas bardzo sie różnią

zniżą ceny z: 18gr sms/72gr min do 15gr sms/70gr min i w dodatku do swojej sieci…

i tyle…nic więcej się nie zmieni…zmienić się moze tylko oferta telefonów…że będą coraz lepsze sprowadzać.

dokładnie teraz jesli miec w domu kilka telefonów to tylko i wyłącznie w jednej sieci i na najlepiej na jedną osobe jak jest taka mozliwość bo najwięcej mozna na tym jeszcze wtedy skorzystać

święte słowa, nasi obecni operatorzy założyli oligarchię i nic sobie z tego nie robią, działają razem i dobrze na tym wychodzą, a wejście P4 wiele nie zmieni, a szkoda.

wydaje mi się że jeśli chodzi o sprawę telefonów to są sprowadzane w większości wszystkie modele dostępne na rynku europejskim wiec tu akurat nie ma na co narzekać

ehh kolejne błędy na forum ;/

ale np. telefonów z Anglii u nas nie ma.

Amerykańskiego badziewia też nie ma

ja pomimo waszych wypowiedzi licze na jakies rewelacje :D, jak drastycznie spadna ceny rozmow w sieci to kazdy bedzie wykupywal od nich abonament czy tez pre paid ;D i wszyscy beda zadowoleni ;D

bo Amerykanie w 80% jada na v3 i jakichs lg -,-

SE czy jakies inne kupisz co najwyzej u arabow … ale to fony sprowadzane z europy ;/

zawiedziesz się…niestety ale tak…

każda siec ma dużo promocji etc…ale tylko wewnątrz własnej sieci…

zauważ np. w plusie masz pakiety smsów po 1gr, 60 min w wieczory i weekendy za 5zł, “swojaki” (min po 32gr), darmowy nr (za 10zł miesięcznie) ale tylko we własnej sieci! nic nie am za darmo…chcą namówić żeby dużo osób przeszło do nowej sieci…na początku może i będzie fajnie…będzie się wydawało że jest fajnie…ale tak jak orange…nic nie wniesie to. :?

co Ci po tym ze Ty wewnątrz sieci P4 będziesz mieć min. po 55gr (przykładowo) i smsy po 10gr(przykład.) jak nikt nie będzie mieć w tej sieci…wiele osób jest związanych umową z obecnymi operatorami i zanim przejdą na P4 (o ile w ogóle przejdą) to minie trochę czasu…

zgadzam sie z toba, wszystko zalezy jaka oferte bedzie prezentowal nowy operator, ale nie tylko np: jezeli bedzie mial najtansze polaczenia, najbardziejoplacajace sie oferty, a zasieg bedzie mial slaby to watpie zeby to mialo jakies wziecie…

PS. Orange ma najgorszy zasieg, pod wzgledem zasiegu <3 ERA

to prawda…orange ma słby :x ja mam plusa i nie narzekam…

pożyjemy zobaczymy jaka będzie oferta P4 :slight_smile: