Nowy pasek a'la RocketDock lecz z 2-4 rzędami ikon

Witam, poszukuje programu podobnego do RocketDock, ObjectDock, w którym będę miał 2 albo 4 rzędy ikon.

Mam około 40 ważnych dla mnie skrótów do wszelakich folderów. Porobiłem sobie do nich ikonki. Wrzucając na pasek rocketdock po prostu się nie mieszczą i wychodzą po za pasek.

Dwa paski naraz odpadają. Potem po włączaniu kompa będzie mi się wczytywało z 5 programów a pulpit będzie jak choinka.

A może jakieś inne pomysły?

Tak naprawdę nie wiem czy znajdziesz odpowiedni program dla Twoich wymagań – są programy, które maja możliwość utworzenia do trzech „pasków” na pulpicie, ale „moim zdaniem” nie jest to dobre rozwiązanie. Na Twoim miejscu podzieliłbym czy zgrupował „skróty folderów” o podobnym temacie, – Np. (tak jak ma to miejsce w moim wypadku) – utworzyłem folder na pulpicie pod nazwą systemowy – zgrupowałem tam najważniejsze „skróty” – następnie - pobrałem i zainstalowałem program Vista Transformation Pack 2 – ostatni odpowiednik programu to: Vista Transformation Pack 9.0.1 Do pobrania tu: http://www.dobreprogramy.pl/Vista-Trans … 12442.html

Następnie wywaliłem wszystkie niepotrzebne skróty do folderów, „które tworzą się po instalacji programu”. Dodałem separatory a następnie pobrałem ikony ze strony: http://rocketdock.com/addons/icons i zgrupowałem potrzebne pliki pod odpowiednimi ikonami na pasku. Moim zdaniem będzie to (dla Ciebie) idealne rozwiązanie.

PS. Wiem, że składnia postu pozostawia wiele do życzenia, ale chciałem pomóc bazując na własnych doświadczeniach, ale „kac morderca” zaraz mnie zbije. :smiley: